Netia kusi Euro 2008

06-04-2008, 01:48

Śledzenie wszystkich meczów Euro 2008 na żywo, wywiady, dostęp do statystyk i materiałów multimedialnych - tak kusi kibiców piłki nożnej Netia. Jednak, żeby śledzić przez internet rozgrywki przez kilka tygodni trzeba związać się z Netią umową oraz dodatkowo wykupić Karnet Euro 2008.

Netia oraz Redefine, reprezentująca Polsat, podpisały list intencyjny, na mocy którego dostawca internetu umożliwi swoim abonentom dostęp do materiałów związanych z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które odbędą się w czerwcu br. 

Interaktywna platforma umożliwi także korzystanie z usług Video on Demand (wideo na żądanie) oraz komentowanie rozgrywek w czasie rzeczywistym. Dzięki niej kibice będą mogli kontaktować się ze sobą w trakcie meczów. 

Netia sprzedawać także będzie - od 6 czerwca br.  "wejściówki" na pojedyncze spotkania w cenie 4,90 zł.

Fani futbolu zainteresowani tą ofertą powinni podpisać umowę z Netią do 15 maja br., wykupując łącze o minimalnej przepustowości 1 Mbps i jednocześnie kupując Karnet Euro 2008. Karnet bę

Koszt piłkarskiej uczty przez internet nie jest jednak taki niski. O ile karnet kosztuje tylko 14,90 zł, to już najniższy koszt aktywacji usługi podłączenia do internetu wynosi 99 zł. Dodatkowo trzeba będzie płacić abonament, który w przypadku chęci skorzystania z usług Netii tylko podczas trwania Euro 2008 - czyli przez miesiąc - wyniesie prawie 99 zł za dostęp o maksymalnej prędkości pobierania - 1 Mbps.

Natomiast w przypadku związania się z dostawcą na czas określony - czyli 12, 24, 36 mieisięcy, abonament będzie niższy - 69, 59, 49 zł. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Mistrzostwa trwają miesiąc, a abonament będzie trzeba w takiej sytuacji płacić co najmniej kilkanaście miesięcy.

Dodatkowo użytkownicy alternatywnych systemów operacyjnych powinni wziąć pod uwagę fakt, że materiały z Euro 2008 dostępne będą tylko dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które działa na systemie Windows XP oraz Vista.

Netia liczy, że dzięki dostępowi do ekskluzywnych treści multimedialnych uda jej się zachęcić kolejnych klientów do podpisania umów.


Następny artykuł » zamknij

Google zwalnia

Źródło: Netia
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Video on Demandtag Polsattag Netiatag Euro 2008
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy