(akt.) Neostrada "naprawdę tanio" od dziś

07-04-2010, 14:42

Telekomunikacja Polska przedstawiła dziś nowe ceny neostrady w szybszych opcjach. Radykalnie tanieją najszybsze opcje tej usługi. W nowej promocji cena 20 Mb/s spadła aż o 43 proc., opłata za 10 Mb/s zmniejsza się o 39 proc., a za 6Mb/s klienci zapłacą o 27 proc. mniej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firma chce konkurować z innymi podmiotami na rynku, mimo iż regulacje jej nie sprzyjają. Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP wielokrotnie mówił, że trudno jest skonstruować konkurencyjną ofertę, gdy każda nowa propozycja podlega surowej ocenie UKE.

- Jestem przekonany, że będziecie mile zaskoczeni. Będzie naprawdę tanio – zapewniał na blogu TP Wojcicech Jabczyński, dodając, że oferta została przygotowana jeszcze w oparciu o starą metodę "retail minus" (tj. szacowaną na podstawie ceny detalicznej). Ruch TP będzie miał więc znaczenie dla całego rynku BSA. Pierwsze oferty uwzględniające metodę "cost plus" (tj. obliczaną na podstawie kosztów) powinny pojawić się w III kwartale 2010.

>>> Czytaj: Więcej o Telekomunikacji Polskiej w DI

Przy umowie na 2 lub 3 lata klienci przez 6 do 9 miesięcy za korzystanie z najszybszych opcji neostrady zapłacą 1 zł miesięcznie. Dzięki temu realnie, licząc pełen okres umowy, miesięcznie za 6 Mb/s zapłacą oni 67,70 zł, za 10 MB/s - 75,20 zł, a za 20 Mb/s - 82,70 zł.

Nowa oferta neostrady wygląda następująco (ceny za miesiąc, w zł z VAT):

neostrada nowa oferta - kwiecień 2010

Nową oferta neostrady można połączyć z wprowadzoną 1 kwietnia promocją planów doMowych: tp 60, tp 300 lub tp 1200. Dzięki niej za korzystanie z telefonu domowego klienci nawet do 6 miesięcy zapłacą również 1 zł. Oznacza to, że internet i telefon w TP można mieć już od 2 zł miesięcznie - informuje Telekomunikacja Polska.

- Wprowadzamy dziś przełomową ofertę neostrady, która będzie kolejnym impulsem dla rozwoju całego rynku internetowego. Na obniżce cen skorzystają nie tylko aktualni klienci TP, to również szansa na upowszechnienie szybkiego internetu w małych miastach i na wsi. Tym bardziej, że nasz 3-letni plan inwestycyjny zakłada budowę i modernizację łącznie 1,2 miliona linii szerokopasmowych w całej Polsce - uważa Maciej Witucki, prezes Grupy TP.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.