Neostrada Fiber zwiększa zasięg – ponad 70 nowych lokalizacji

07-09-2011, 21:55

Od września superszybki internet od TP – Neostrada Fiber - o prędkości do 40 Mb/s i do 80 Mb/s jest już dostępny w ponad 20 największych miastach i prawie 60 otaczających je mniejszych miejscowościach. W zasięgu usługi znajduje się już około dwóch milionów gospodarstw domowych.

Neostrada Fiber to szybki internet w technologii VDSL, która polega na wykorzystaniu sieci światłowodowej w połączeniu z tradycyjną instalacją telekomunikacyjną znajdującą się w domach i mieszkaniach. O usłudze pisaliśmy już jakiś czas temu w Dzienniku Internautów. Neostrada Fiber oferuje prędkość, która w przeciwieństwie do usług opartych na technologiach radiowych nie zależy od aktualnej liczby użytkowników znajdujących się w pobliżu.

>> Czytaj też: Cyfrowy Polsat: superszybki internet LTE od 30 zł miesięcznie

Sonda
Korzystasz z Neostrady Fiber?
  • tak
  • nie
  • nie mam możliwości technicznej
wyniki  komentarze

Początkowo od czerwca usługa była dostępna w 7 lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie i Lesznie. Z początkiem września zyskali do niej dostęp także mieszkańcy Poznania, Krakowa, Torunia, Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Elbląga, Olsztyna, Łodzi, Lublina, Zielonej Góry, Szczecina, Kołobrzegu, Nowego Sącza, Włocławka i Radomia. Neostrada Fiber jest dostępna w blisko 60 mniejszych miejscowościach - w okolicach Warszawy są to na przykład Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Legionów, Jabłonna, Sulejówek czy Otwock.

- Pierwsze miesiące komercyjnego świadczenia usługi w kilku miastach pozwoliły nam potwierdzić najwyższą jakość i stabilność usługi i jednocześnie przetestować całkowicie nowy sposób obsługi klienta, obejmujący m.in. instalację w domu klienta i kompleksowe wsparcie techniczne. Pozytywne wyniki tej fazy stanowią znakomitą podstawę dla świadczenia usługi na szerszą skalę. Naszym celem jest zbudowanie w niedługim czasie największego zasięgu superszybkiego internetu i to w technologii, która gwarantuje najwyższą satysfakcję z jego użytkowania - mówi Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Więcej na stronie: megaszybki.net


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930