Neofon tp, czyli tanie połączenia przez Spik

07-03-2008, 11:49

Nową usługę telefonii internetowej o nazwie neofon tp zaoferowała Telekomunikacja Polska wraz z Wirtualną Polską. Jej użytkownicy otrzymują oprócz tanich połączeń również bezpłatny numer telefoniczny.

Usługa umożliwia tanie połączenia VoIP do sieci stacjonarnych, mobilnych oraz wideorozmowy. Do korzystania z niej potrzebny jest komputer, komunikator Spik oraz dowolny dostęp do internetu o prędkości od 128 kb/s.

Aby korzystać z usługi należy podpisać umowę na neofon tp. Użytkownicy neostrady nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat abonamentowych za korzystanie z neofonu.

Główne cechy usługi to: tanie połączenia międzynarodowe (od 5 groszy brutto), bezpłatny numer telefoniczny, bezpłatne połączenia do ponad 150 tys. klientów telefonii internetowej w TP, brak opłat za inicjację połączeń, sekundowe naliczanie opłat wyszczególnione na rachunku za usługi TP oraz bezpłatne vidoepołączenia pomiędzy klientami neofon tp.

Dzięki posiadaniu własnego numeru telefonicznego z puli (0 3995XX XXX) dzwoniąc do Polski z zagranicy klient płaci tylko opłaty cennikowe, czyli np. na numer telefonii internetowej lub stacjonarnej w TP może dzwonić za darmo.

Można dodatkowo obniżyć ceny połączeń, jeśli użytkownicy neofonu wykupią pakiet minut komórkowych oraz "bez granic". Dzięki temu za minutę rozmowy z zagranicą zapłacą już od 5 gr, a na telefon komórkowy od 56 groszy.

Poniżej cennik usługi.

opłaty i rodzaj połączeń

plan neofon tp na okrągło

plan neofon tp tanie rozmowy

cena brutto [zł/min]

cena brutto [zł/min]
opłata za rozpoczęcie połączenia 0,00 zł 0,00 zł

lokalne, międzymiastowe (między abonentami TP)

0,00 zł 0,12 zł

lokalne, międzymiastowe (do innych sieci)

0,12 zł 0,12 zł
na numerację telefonii internetowej (0-39) z wyłączeniem 0-399 0,12 zł 0,12 zł
do sieci komórkowych 0,61 zł 0,67 zł
abonament 49,50 zł 0,00 zł

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy