Nawet do 5 tys. zł miesięcznie dla blogera-testera

15-06-2010, 12:16

Galeria Kameleon ogłosiła rekrutację na Tajemniczego Klienta - recenzenta szkoleń i kursów. Może to być wymarzone zajęcie dla osób, które nie przepadają za swoim biurkiem jako miejscem pracy.

Praca w roli Tajemniczego Klienta polega na uczestnictwie w szkoleniu (np. kursie tańca), a następnie opisaniu go i zrecenzowaniu na blogu Galerii Kameleon. Podobne badania wykorzystuje się w sieciach fastfoodów, sklepach czy kinach na całym świecie, aby podnieść jakość świadczonych usług.

>> Czytaj też: Bloger odchodzi z Timesa z powodu opłat

Sonda
Czy chciałbyś pracować jako bloger-tester?
  • Tak
  • Nie
  • Wolę moją aktualną pracę
wyniki  komentarze

- Szkoleń i kursów na rynku jest tak wiele, że obecny konsument gubi się w ofertach i tak naprawdę nie wie, na które z nich warto się wybrać, które są wartościowe oraz warte swojej ceny – mówi Paweł Cielecki, właściciel Galerii Kameleon. – Dlatego zdecydowaliśmy się na próbę stworzenia swoistego przewodnika po ofertach firm. Na naszym blogu będzie można dowiedzieć się, jak dane warsztaty wyglądają z punktu widzenia uczestnika, jakie są rzeczywiście od środka, jak przebiegają zajęcia, jaka panuje atmosfera itp. To będzie ciekawy eksperyment. Mamy też nadzieję, że osoby, które zostaną zaangażowane do tego projektu, będą się przy tym wszystkim dobrze bawić, całkiem nieźle zarabiając – dodaje.

Galeria Kameleon
fot. - Galeria Kameleon
Do projektu zostanie wykorzystana metoda „mystery shopping”, która jest jedną z najlepszych metod badania poziomu obsługi klientów, ponieważ nie bada opinii czy deklaracji na temat hipotetycznych sytuacji, tylko relacjonuje przebieg prawdziwych doświadczeń klientów w wybranych miejscach. Często takie badania wykorzystuje się w celu podnoszenia jakości usług biznesowych, dlaczego więc nie przeprowadzić podobnego badania na rynku szkoleń pozabiznesowych? - dodaje Cielecki.

>> Czytaj też: Prawnik oczerniona na blogu za groźby wobec internautów

Blogerem, recenzującym szkolenia może zostać każdy – bez względu na wykształcenie czy obecnie wykonywany zawód. Liczy się zaangażowanie i pasja, niebanalna osobowość, łatwość pisania, spostrzegawczość, kreatywność, mobilność i chęć działania.

Szczegóły na stronie GaleriaKameleon.pl


Następny artykuł » zamknij

Na wakacje roaming w dół

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031