Najpopularniejsze telefony komórkowe w sieci Vobis w sierpniu 2009

03-09-2009, 22:14

Już 7 na 10 telefonów w zestawieniu najlepiej sprzedawanych telefonów w sieci Vobis to sprzęt marki Nokia. W poprzednim miesiącu Nokia okupowała tylko 5 miejsc. W sierpniu br. w pierwszej trójce, oprócz dwóch telefonów Nokii, znalazła się także słuchawka marki LG i to na pierwszym miejscu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W poprzednim, lipcowym zestawieniu telefonów komórkowych Vobis znalazło się pięć modeli firmy Nokia. Sierpień powiększył liczbę modeli tej marki o dwa kolejne.

1. LG KP500 Cookie posiada 3-calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 240 x 400 pikseli oraz ciekawą funkcję rozpoznawania pisma ręcznego. Dysponuje także wirtualną klawiaturą QWERTY oraz rysikiem znajdującym się w obudowie. LG Cookie pozwala przypisać szybkie wybieranie do najczęściej używanych funkcji jak radio, zegar, kalendarz, notatki, zdjęcia itd. Natomiast dzięki automatycznej synchronizacji z programem Windows Media Player umożliwia zarządzanie plikami z muzyką.

2. Nokia N97 nadaje się do rozwiązań biznesowych dzięki możliwości obsługi poczty elektronicznej, pełnej wysuwanej klawiaturze QWERTY oraz możliwości bezprzewodowych połączeń z internetem. Pojemność pamięci urządzenia o wielkości 32 GB pozwala na przechowywanie filmów i muzyki, do odtwarzania których Nokia N97 posiada profesjonalne oprogramowanie.

3. Nokia 5800 XpressMusic posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cala. Urządzenie wyposażone jest w pasek multimediów, umożliwiający dostęp do mobilnej rozrywki. Model 5800 posiada odbiornik GPS do nawigacji pieszej i samochodowej w postaci aplikacji dotykowej Nokia Maps 2.0.

4. Nokia 2700 wyposażona jest w odtwarzacz muzyki, radio FM oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 2,0 megapikseli. Urządzenie współpracuje z kartami microSD o pojemności do 2 GB. Synchronizację z komputerem ułatwia Bluetooth, a łączność GPRS daje dostęp do internetu oraz poczty elektronicznej przy użyciu wbudowanej przeglądarki Opera Mini.

5. Nokia 1661 wyposażona jest w wyświetlacz TFT o rozmiarach 128 x 160 oraz radio FM. Urządzenie posiada również pojemny spis telefonów oraz mówiący budzik, do którego jest przyporządkowany osobny klawisz skrótu.

6. Nokia 7070 Prism posiada charakterystyczne kontury oraz proste linie i jaskrawe akcenty kolorystyczne. Urządzenie udostępnia wiadomości głosowe, MMS-y, a także miejsce na 1000 kontaktów. Dodatkowo mamy do wyboru wiadomości e-mail lub wiadomości dźwiękowe XpressAudio.

7. HP iPAQ Data Messenger posiada wbudowany system GPS oraz duży ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości QVGA, a także pełną wysuwaną klawiaturę i bezprzewodowe technologie. Ponadto smartfon wyposażony jest w aparat z matrycą 3,1 Mpix, automatycznym ustawianiem ostrości, zoomem cyfrowym 5X oraz diodą LED.

Sonda
Używam telefonu marki:
  • Nokia
  • LG
  • Samsung
  • Sony Ericsson
  • Apple
  • Research in Motion
  • Innej
wyniki  komentarze

8. Evolve ZION GX607 Dual SIM znany jest z możliwości jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM. Dzięki niej jedno urządzenie może służyć nam na przykład jako telefon służbowy i prywatny. Funkcja Blacklist pozwala na zablokowanie do 5 niepożądanych numerów telefonów. Telefon wyposażony jest ponadto w odtwarzacz muzyki oraz wideo, radio FM, aparat fotograficzny i obsługę wiadomości MMS. Urządzenie łączy się z internetem przez WAP lub GPRS i pozwala na przeglądanie stron WWW oraz obsługę poczty e-mail.

9. Nokia 5030 wyposażony jest w radio FM z wbudowaną anteną i głośnikiem. Przydatną może się okazać zamontowana w telefonie latarka LED. Pojemna bateria telefonu pozwala na 24 godziny słuchania radia, 524 godziny czuwania lub ponad 10 godzin rozmów.

10. Nokia E71 to płaski, wyposażony w pełną klawiaturę smartfon umożliwiający sprawny dostęp do wiadomości, w tym do poczty służbowej i osobistej. Pisanie wiadomości w ruchu ułatwiają takie funkcje, jak poprawianie błędów na bieżąco, autouzupełnianie czy lista proponowanych słów. Dwa ekrany główne umożliwiają wybór trybów: pracy i czasu wolnego. Dodatkowo urządzenie obsługuje aplikację Nokia Maps i posiada wbudowaną funkcję A-GPS.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.