Najpiękniejsze Polki wybrane przez użytkowników serwisu Facet

13-01-2012, 22:00

Internauci po raz piąty głosowali na gwiazdy polskiego show-biznesu. Redakcja serwisu Facet przedstawiła użytkownikom listę 25 wyjątkowych pań. Spośród nich internauci wybrali trzy, będące - ich zdaniem - na absolutnym TOP-ie.

Kryterium wyboru 25 pań było oczywiste - niepodważalna uroda, elegancja i klasa. Zgodnie z zasadami plebiscytu użytkownikom przedstawiono dokonania zawodowe każdej z gwiazd, ich sukcesy i porażki. Obecność w prasie brukowej powodowała obniżenie ocen, ich wzrost - nagrody i wyróżnienia w festiwalach, zawodach, plebiscytach.

Oddawano głosy m.in. na aktorki, piosenkarki, modelki, prezenterki, sportsmenki, dziennikarki - kobiety sukcesu, o których było głośno w telewizji, prasie, portalach internetowych. Każdego dnia, przez 12 miesięcy, panie poddawane były wnikliwej ocenie internautów, wyniki plebiscytu odzwierciedlają więc sympatie użytkowników.

Czytaj też: Twoja komórka jest kobietą

Konkurs TOPolka 2011 wygrała Magdalena Mielcarz. Kolejne miejsca zajęły dziennikarka Dorota Gardias i Dorota „Doda” Rabczewska. Wśród wytypowanych do konkursu kobiet znalazły się również m.in. Agnieszka Szulim, Anna Mucha, Małgorzata Socha, Agnieszka Popielewicz, Izabella Miko, Anja Rubik.

- Ostatnie dni przed zakończeniem rankingu były nadzwyczaj intensywne, jeśli chodzi o liczbę oddawanych głosów. Wpłynęło to na zwycięstwo Magdy Mielcarz, która z miejsca trzeciego wręcz wskoczyła na pierwsze - zdradza kulisy plebiscytu Łukasz Jurczak z WP, Kierownik Zespołu Serwisów Męskich oraz koordynator plebiscytu. - Nie bez znaczenia był udział tej pięknej aktorki i modelki w telewizyjnym show. Po każdym odcinku jej występem i kreacjami żyły zarówno media, jak i ich odbiorcy.

Zasady głosowania w plebiscycie były podobne, jak w poprzednich edycjach: na zakończenie każdego miesiąca minionego roku ogłaszano punktację wynikającą z ocen internautów. Pod koniec grudnia punkty z poszczególnych miesięcy zostały zsumowane. Jury stanowili wyłącznie użytkownicy portalu.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy