Najnowsze technologie firmy HP w polskim centrum (wideo)

16-10-2010, 09:42

HP chce pokazać najnowsze technologie swoim klientom biznesowym, aby przekonać ich do swoich produktów. W tym celu zostało otwarte warszawskie HP Solutions Discovery Center.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Uruchomione na początku tego tygodnia HP Solutions Discovery Center ma za zadanie wspierać marketing i politykę firmy. Według HP jest to najważniejsze centrum w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie klienci biznesowi będą mogli korzystać z najnowszych technologii tej firmy.

>> Czytaj też: AGH dostanie wielkie Centrum Informatyki

Sonda
Czy HP może pochwalić się najnowszymi technologiami?
  • Zdecydowanie tak
  • Coś tam mają do pokazania...
  • Od dawna są daleko w tyle jeśli chodzi o technologie
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Polskie HP Solutions Discovery Center powstało w ramach globalnej inicjatywy HP Global Customer Center Network mającej na celu koordynację i współpracę centrów klienckich firmy na świecie.

Od 2000 r. w HP Polska działało Laboratorium Rozwiązań Systemowych, w którym klienci i partnerzy firmy mogli poznać najnowsze technologie HP, korzystając z możliwości udostępnionego sprzętu demonstracyjnego. W 2009 roku decyzją Francesco Serafiniego, dyrektora generalnego i zarządzającego HP na region EMEA, Polska została włączona w sieć ośrodków HP Global Customer Center Network.

HP Solutions Discovery Center w Warszawie
fot. HP - HP Solutions Discovery Center w Warszawie
W centrum będą odbywać się prezentacje: serwerów, pamięci masowych, sieci, komputerów oraz wszystkiego, co dotyczy druku i przetwarzania obrazu.

Spotkania będą organizowane na kilka różnych sposobów. Planowane są całodniowe seminaria i pokazy na żywo, interaktywne spotkania dla jednej lub kilku firm z określonej branży, jak również spotkania z ekspertami firmy HP i testy funkcjonalności w środowisku potencjalnego klienta.

>> Czytaj też: Centrum IBM we Wrocławiu otwarte

W przyszłości ma zostać uruchomiona możliwość transmisji pokazów na żywo do innych krajów. Prezenterzy z innych krajów będą mogli wykorzystać infrastrukturę centrum do prowadzenia pokazów dla swoich klientów w ich rodzimym języku.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.