Najlepsze produkty bankowe 2011 oczami klientów

PATRONAT MEDIALNY 13-02-2012, 21:35

Trzecia edycja plebiscytu Złoty Bankier stała się pretekstem do głębszego podsumowania stanu rynku bankowego i wskazania jego perspektyw na 2012 rok.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wyniki plebiscytu Złoty Bankier 2011
fot. PayU S.A., Bankier.pl - Wyniki plebiscytu Złoty Bankier 2011
W Dzienniku Internautów informowaliśmy już o wynikach trzeciej edycji plebiscytu Złoty Bankier, organizowanego przez Bankier.pl i PayU S.A. Prawie 11 tys. internautów oddało głosy, wybierając najlepsze usługi i produkty finansowe minionego roku. Szczegółowe wyniki głosowania we wszystkich kategoriach przedstawiamy w tabeli obok. Można się z nimi zapoznać także na stronie www.zlotybankier.pl.

Bankowość 2011 w liczbach
fot. PayU S.A., Bankier.pl - Bankowość 2011 w liczbach
Plebiscytowi towarzyszy raport „Najlepsze produkty bankowe 2011 oczami klientów” będący próbą rozrachunku ze stanem bieżącym i najsilniejszymi trendami polskiej bankowości. Wynika z niego m.in. że na koniec III kwartału ubiegłego roku banki prowadziły 25 mln kont osobistych, w 2011 roku Polacy posługiwali się 7,1 mln kart kredytowych, a ponad 3/4 wszystkich udzielonych kredytów hipotecznych stanowiły te w polskich złotych. Tylko 5% klientów skorzystało z kredytu na samochód.

Więcej szczegółów można znaleźć na zamieszczonej powyżej infografice oraz oczywiście w raporcie, który jest dostępny na stronie Bankier.pl (plik PDF, 66 stron).Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.