Nagroda specjalna dla polskiego startupu z sektora FinTech

30-05-2018, 10:23

Konferencja infoShare 2018 jest wydarzeniem poświęconym trendom i innowacjom w branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej. Do rywalizacji w organizowanym w jej ramach konkursie Startup Contest 2018 przystąpiło blisko 500 startupów z ponad 40 krajów. Który się szczególnie wyróżnił?

FinAi jako jedyny przedstawiciel sektora fintech znalazł się w ścisłym finale międzynarodowego konkursu Startup Contest organizowanego w ramach konferencji infoShare 2018 – jednego z największych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych trendom w obszarze nowoczesnych technologii. Firma otrzymała nagrodę specjalną o wartości 100 000 dol. oraz zaproszenie do reprezentowania Polski w konkursie „Pitch to London”.

W trakcie infoShare 2018 firma FinAi zaprezentowała koncepcję paneuropejskiej platformy kredytowej, która dzięki wykorzystaniu nowych technologii umożliwi klientom wybór wiążących ofert kredytów od banków w UE. Co ważne, pozwoli również na zawarcie umowy kredytowej całkowicie online, niezależnie od miejsca zamieszkania, w efekcie integracji z systemami bankowymi.

Źródło: FinAi


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy