Na "Mordor" pojedziesz na e-hulajnodze

22-07-2019, 22:21

Od 22 lutego elektryczne hulajnogi hive dostępne są w warszawskim Mordorze oraz w okolicach Dworca Zachodniego. Oprócz mieszkańców stolicy, powiększoną strefą mogą się również cieszyć wrocławianie, u których e-hulajnogiwjechały na teren Wielkiej Wyspy oraz centrum handlowego Magnolia.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od 15 marca e-hulajnogi marki hive są obecne na warszawskich ulicach, a od 11 kwietnia można z nich korzystać również we Wrocławiu. Marka postanowiła powiększyć dotychczas wyznaczoną strefę dostępności e-hulajnóg w obu miastach, tym samym umożliwiając klientom podróże do nowych lokalizacji.

Użytkownicy usługi miejskiej mobilności będą mieli możliwość dojechać na e-hulajnodze do miejsc pracy zlokalizowanych aż w “Mordorze”, czyli w okolice ulicy Domaniewskiej. Co więcej, z myślą o odjeżdżających z Dworca Zachodniego lub Placu Zawiszy, firma poszerzyła strefę również o teren Starej Ochoty i Woli.

Od zeszłego tygodnia e-hulajnogi można również spotkać w powiększonej strefie dostępności we Wrocławiu. Od lipca użytkownik aplikacji hive ma możliwość dojechać do centrum handlowego Magnolia oraz Muzeum Współczesnego. Strefa została również rozszerzona na terenie Wielkiej Wyspy, umożliwiając dotarcie zarówno do Stadionu Olimpijskiego jak i pętli tramwajowej oraz autobusowej. Co więcej, wrocławianie mogę teraz skorzystać z przesiadki w Strefie FAT, obejmującej ulicę Grabiszyńską.

Źródło: hiveSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.