Na dwóch konferencjach o nowych wyzwaniach cyfrowej transformacji

02-11-2018, 22:59

Organizacja, zasoby i infrastruktura informacyjna w firmach w obliczu cyfrowej transformacji - o tym będą rozmawiać uczestnicy konferencji WHAT’S NEXT 2018, które odbędą się w przyszłym tygodniu we Wrocławiu i Katowicach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Globalny rynek usług chmurowych gwałtownie rośnie. Od cloud computingu, we współczesnym zdigitalizowanym świecie, nie ma już odwrotu. To element rewolucji cyfrowej, zmieniającej całe modele biznesowe. Zdają sobie z tego sprawę zarówno dostawcy usług, jak i organizacje, które ten sposób przetwarzania i przechowywania danych traktują priorytetowo i wpisują w swoją strategię rozwoju. Tematyka konferencji (analogiczny program dla konferencji we Wrocławiu i Katowicach) obejmuje pytania i zagadnienia takie, jak:

- W jakim tempie w Polsce rozwija się rynek chmurowy i jacy są jego najwięksi gracze?

- Budowanie świadomości cyberbezpieczeństwa poprzez zaprezentowanie przykładowych ataków.

- Bezpieczeństwo instalacji chmurowych – dlaczego są to bezpieczne rozwiązania i w jaki sposób dane w chmurze są chronione?

- Bezpieczeństwo z chmury – jak można wpleść chmurowe rozwiązania bezpieczeństwa do całego ekosystemu security w firmie?

- Jakie dalekosiężne zmiany przyniesie chmura i nowe podejście do organizacji zasobów i infrastruktury?

- Czy istnieje bezpieczna alternatywa dla chmury?

- Gdzie przechowywać dane i jak fizycznie się zabezpieczyć?

Wśród licznych atrakcji zaplanowanych przez organizatorów jest przeprowadzenie bezpłatnych testów podatności sieci dla 3 wybranych firm, których przedstawiciele wezmą udział w każdej z konferencji.

Gośćmi specjalnymi konferencji WHAT’S NEXT 2018 będą: Lisa Forte, była oficer brytyjskiego wywiadu, specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie oraz Adam Haertle, twórca ZaufanaTrzeciaStrona.pl, najpopularniejszego serwisu poświęconemu bezpieczeństwu.

Źródło: NetiaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.