Możesz zostać dawcą szpiku przez internet

01-06-2010, 21:49

Serwis Przeznaczeni.pl wraz z Fundacją DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych zachęca internautów do włączenia się w Sieć Życia, tj. do zostania potencjalnym dawcą szpiku kostnego drogą internetowej rejestracji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Połączenie akcji serwisu społecznościowo-randkowego i fundacji DKMS ma na celu powiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego, która aktualnie wynosi 80 tys. osób w Polsce i ponad 12 mln na świecie.

- Wierzymy, że społeczności internetowe mają ogromny potencjał do czynienia dobra. Chcemy go wykorzystać podczas akcji społecznej. Sieć Życia skierowana jest przede wszystkim do 190 tysięcznej społeczności serwisu Przeznaczeni.pl – do ludzi z wartościami. Liczymy, że użytkownicy serwisu zachęcą swoich bliskich do włączenia się w akcję, zamawiając na stronie fundacji DKMS po kilka zestawów rejestracyjnych - mówi Daniel Surmacz prowadzący serwis Przeznaczeni.pl.

>> Czytaj też: Powódź: Pomóż zlikwidować jej skutki

- Dowiedz się więcej i przestań się bać, bo nie ma czego – mówi Olga Nowakowska, koordynator akcji Sieć Życia. Aby zostać potencjalnym dawcą, należy zarejestrować się na stronie Sieć Życia, by bezpłatnie otrzymać formularz i pałeczki do pobrania śliny z instrukcją.

Strona akcji Sieć ŻyciaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.