Moc inspirujących idei po raz trzeci w Warszawie

21-03-2012, 08:53

Już 22 marca br. odbędzie się trzecia edycja TEDxWarsaw. Spotkanie zostanie zorganizowane w Multikinie Złote Tarasy, a dzięki transmisji online będzie mógł w nim wziąć udział każdy chętny. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy - to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji TEDxWarsaw. Znana jest już pełna lista prelegentów.

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED, prezentujące wystąpienia ludzi, których życie i dokonania cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej analizy i dyskusji na temat przedstawianych zagadnień oraz nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Spotkania TEDx odbywają się na całym świecie i wszędzie posiadają tą samą wyjątkową formułę skondensowanej, inspirującej prezentacji, nieprzekraczającej 18 minut.

- Tegoroczna edycja TEDxWarsaw odbywa się pod hasłem "Inspire to be inspired" i według takiego właśnie klucza staraliśmy się dobrać prelegentów, którzy zaprezentują swoje długo szlifowane wystąpienia przed publicznością w Warszawie i widzami online - mówi Małgorzata Minta, rzecznik prasowy oraz jeden z organizatorów TEDxWarsaw 2012.

Czytaj też: Politechnika Gdańska wśród światowych liderów w technologii CUDA

Znana jest już lista 22 prelegentów TEDxWarsaw 2012, wśród których znaleźli się m.in. alpinistka Anna Lichota, dziennikarka Karolina Sulej, nauczyciel i trener Jamie Keddie, Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich, perkusista i socjolog Kuba Pogorzelski, pisarz i grafik Pepe Cabana Kojachi, założycielka serwisu Gastronauci.pl Ola Lazar, wynalazca Tom Bieling i podróżnik Brien Barnett. Wystąpienia zostały podzielone na cztery sesje tematyczne, z których dwie odbędą się w języku polskim, a dwie w angielskim.

Obecnie rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta, jednak wszyscy zainteresowani śledzeniem TEDxWarsaw 2012 na żywo będą mogli oglądać transmisję kompletu wystąpień w internecie. Po zakończeniu konferencji materiały wideo zostaną również na stałe udostępnione w sieci.

Więcej informacji na temat TEDxWarsaw 2012 można znaleźć na stronie: www.tedxwarsaw.com


Następny artykuł » zamknij

Google broni serwisu Hotfile

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy