Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Mobiserve za pomocą Smart AdServer buduje reklamę mobilną

22-09-2010, 13:55

Mobiserve wybrał oprogramowanie Smart AdServer przeznaczone do obsługi kampanii reklamowych w urządzeniach mobilnych, stając się pierwszym polskim odbiorcą aplikacji przygotowanej przez francuskiego dostawcę rozwiązań adserwerowych dla segmentu reklamy mobilnej.

- Rynek reklamy mobilnej w Polsce jest ciągle na etapie wczesnego rozwoju. Tym bardziej cieszymy się, że możemy wspierać jego rozwój, posługując się rozwiązaniem sprawdzonym na rynku światowym, zarówno w segmencie reklamy online, jak też mobilnej, co z pewnością pomoże w szybszym kształtowaniu standardów, a tym samym przysłuży się uwiarygodnieniu usług reklamowych w urządzeniach mobilnych na polskim rynku – mówi Grzegorz Chyliński, Project Manager w Mobiserve.

>> Czytaj też: Więcej powierzchni w sieci reklamy mobilnej Mobilvi

Sonda
Reklama mobilna jest skuteczniejsza od internetowej?
  • Tak
  • Nie
  • Żadna z nich nie jest skuteczna
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Wdrożone rozwiązanie Smart AdServer pozwala na zarządzanie kampaniami reklamowymi w urządzeniach mobilnych typu: iPhone, iPad oraz wyposażonych w system operacyjny Android. Umożliwia emitowanie zarówno standardowych kampanii displayowych, jak też wykorzystujących formaty rich media.

- Przy wyborze odpowiedniej aplikacji kierowaliśmy się przede wszystkim interesem naszych klientów. Decydujące okazały się zaoferowane przez Smart AdServer możliwości technologiczne, a także sprawdzone funkcje pomiaru efektywności kampanii reklamowych w urządzeniach mobilnych, które w pełni odpowiadają ich wymaganiom – dodaje Grzegorz Chyliński.

Mobiserve obok Mobilivi jest jednym z niewielu domów mediowych na polskim rynku skupionym wyłącznie na ofercie dla internetu mobilnego, obejmującej dostarczanie rozwiązań marketingowych skierowanych do jego użytkowników oraz technologii służącej do emisji kampanii reklamowych w urządzeniach mobilnych.

>> Czytaj też: Telefony BlackBerry też z własnymi reklamami?

Z aplikacji mobilnej Smart AdServer korzystają między innymi Grupa Axel Springer i Wolter Kluwer.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *