Mobilny internet 12 GB w Orange

18-09-2008, 12:14

Dwie nowości w swojej ofercie dostępu do internetu wprowadził Orange. Pierwsza jest mobilny internet Platinum z limitem transferu 12 GB. Drugą jest możliwość zakupu łącza z dwoma laptopami firmy Dell.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Mobilny internet Platinum jest dostępny w ofertach Orange Free (dla klientów indywidualnych) oraz Business Everywhere (dla firm). Wysokość abonamentu w tych ofertach to odpowiednio 150 zł z VAT oraz 120 zł + VAT. Możliwe jest podpisanie umowy na czas nieokreślony, oraz na 24 i 36 miesięcy (w Orange Free). Tylko dla klientów indywidualnych dostępna jest umowa 12 miesięcy.

Nowością w ofertach mobilnego internetu Orange są pakiety złotówek dla klientów Orange Free oraz pakiety minut dla klientów Business Everywhere. Mogą z nich korzystać klienci indywidualni mający ofertę Orange z rachunkiem, prepaid lub mix oraz firmy korzystające z oferty na abonament. Pakiety można wykorzystać na rozmowy, wideorozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange.

Dodatkowe pakiety SMS-ów w ofercie mobilnego internetu Orange
fot. - Dodatkowe pakiety SMS-ów w ofercie mobilnego internetu Orange

Klienci kupujący dowolną usługę mobilnego dostępu do internetu z umową na czas określony dostaną ponadto dodatkowe pakiety SMS-ów, z których będą mogli korzystać przez cały czas trwania umowy (szczegóły w tabeli).

W nowej ofercie Orange klienci mogą też zamawiać laptopy - Dell XPS M1330 oraz Dell Inspiron 1525. Laptopy można kupić z dowolną opcją mobilnego dostępu do internetu Orange Free i Business Everywhere lub szerokopasmowego (stacjonarnego) dostępu do internetu Orange Freedom. Promocyjna cena Dell Inspirion 1525 wynosi 2399 zł z VAT a Dell XPS 1330 - 3399 zł z VAT. Za komputer można zapłacić jednorazowo lub skorzystać z rat.

Abonamnet za mobilny internet Orange w ofercie z laptopem Dell
fot. - Abonamnet za mobilny internet Orange w ofercie z laptopem Dell

Dla klientów kupujących komputer z usługą Orange Free przygotowano promocję, w której przez pierwsze cztery miesiące trwania umowy zapłacą tylko połowę ceny abonamentu i 1 zł z VAT za aktywację. Ponadto, wybierając umowę na 36 miesięcy skorzystają z niższych cen abonamentu. Do wyboru jest także krótszy niż dotychczas okres umowy lojalnościowej na ofertę z laptopem - na 24 miesiące.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.