Mobilna aplikacja przypomni, co robiłeś na imprezie (wideo)

07-05-2011, 15:59

Nowa aplikacja może być niezwykle przydatna nie tylko dla osób, które rzeczywiście mają problemy z odtworzeniem przeszłości w pamięci.

Choć niektóre telefony potrafią już zbierać informacje o położeniu użytkownika nawet bez jego wiedzy, posiadacze smartfonów wciąż muszą korzystać z dodatkowych aplikacji, by dokładnie odtworzyć poprzedni dzień.

>>Czytaj także: Prawdopodobnie najmniejszy i najtańszy komputer na świecie

Sonda
Korzystasz na imprezach z telefonu?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Narzędzie The Lynx Stream przygotowano z myślą o imprezowiczach, którzy "dzień po" chcą mieć ułatwioną możliwość udostępnienia relacji na przykład z urodzin kolegi. Działanie aplikacji sprowadza się do przechowywania danych takich, jak zdjęcia czy informacje na Twitterze i Facebooku, które po imprezie są już właściwie gotowe do przesłania znajomym.

Co ciekawe, narzędzie buduje swego rodzaju oś czasu, na której umieszczone są nie tylko wiadomości wpisywane przez nas samych, ale również przez znajomych. Dzięki temu zapis całego wydarzenia może być naprawdę szczegółowy.

The Lynx Stream dostępny jest dla iPhone'a oraz Androida i na amerykańskim rynku ma służyć do promowania marki Axe. Pokazuje to, że firmy coraz chętniej towarzyszą użytkownikom w ich codziennym życiu, nie tylko w serwisach społecznościowych.

>>Czytaj także: Roboty uczą się pomagania innym i współpracy

 


Źródło: The Lynx Stream
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy