Miewasz kłopoty ze snem? Przetestuj nową aplikację!

19-07-2017, 07:34

Około 8% ludzi regularnie dręczą koszmary, a 30-40% populacji doświadcza okresów bezsenności. Polacy odkryli sposób, jak radykalnie poprawić jakość snu. Możesz to sprawdzić, biorąc udział w testach aplikacji.

Zespół Nightly właśnie rozpoczyna badanie skuteczności swojej aplikacji. Jeśli źle sypiasz, nadarza się właśnie okazja do jej przetestowania za darmo. Wystarczy, że masz smartfona, posługujesz się językiem angielskim i dołączysz do badania.

 

O projekcie

Ułatwianie zasypiania, obniżenie liczby wybudzeń, przeciwdziałanie koszmarom oraz pobudka w fizjologicznie najlepszym momencie - Nightly nie jest kolejnym narzędziem do monitorowania snu. To jedno z pierwszych rozwiązań na świecie, dzięki któremu osoby doświadczające problemów ze snem, będą mogły poprawiać jakość swojego wypoczynku.

Nightly zostało stworzone przez interdyscyplinarny polski zespół naukowców, artystów i przedsiębiorców. Kluczowym elementem aplikacji są treści audiowizualne. Film oglądany przed zaśnięciem oraz dźwięki odtwarzane w precyzyjnie określonych momentach w ciągu nocy, zgodnych z indywidualnym przebiegiem snu, pomagają się zrelaksować i aktywnie stymulują sen. Ograniczają liczbę wybudzeń i redukują do minimum występowanie koszmarów w ciągu nocy. Specjalnie stworzony inteligentny alarm aktywuje się nad ranem w najpłytszej fazie snu i ułatwia wstawanie.

Priorytetem twórców było stworzenie aplikacji, której działanie będzie oparte o naukową ekspertyzę i badania. Bezpieczeństwo nowatorskiego rozwiązania potwierdzono badaniami przeprowadzonymi w laboratorium w Ośrodku Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Okazało się, że aplikacja nie tylko nie zaburza architektury snu użytkownika, ale także dostosowuje się do niej, aktywnie reagując w newralgicznych momentach.

 

Dołącz do badania i napraw swój sen

Startujące właśnie badania, realizowane we współpracy z naukowcami Uniwersytetu SWPS, pomogą w jeszcze lepszym dostosowaniu aplikacji do indywidualnych potrzeb użytkowników i osiąganiu jak najlepszych rezultatów. Badanie jest doskonałą okazją do bezpłatnego przetestowania aplikacji i sprawdzenia, na ile poprawia ona sen każdego z nas. Najbliższa tura badań rozpoczyna się 24 lipca. Jeśli znasz język angielski, posiadasz smartfon z systemem iOS lub Android i zarejestrujesz się jako uczestnik badania, przez 4 tygodnie będziesz mógł testować aplikację w ramach badania, a następnie otrzymasz exclusive pass, uprawniający do trzymiesięcznego przedpremierowego korzystania z aplikacji. Jeśli miewasz kłopoty ze snem, wyślij swoje zgłoszenie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31