Męska jaskinia lub warsztat - urządź je stylowo

27-01-2021, 13:37

Mężczyźni podobnie jak kobiety potrzebują odrobiny miejsca dla siebie, w którym będą mogli odpocząć po ciężkim dniu spędzonym w pracy, a także spotkać się ze znajomymi, aby obejrzeć mecz lub oddać się ulubionym rozrywkom. Takie miejsce mogą sobie zapewnić, urządzając męską jaskinię, w której nie powinno zabraknąć kilku najistotniejszych rzeczy.

Jak urządzić męską jaskinię?

Męska jaskinia to miejsce wprost stworzone dla każdego faceta, ponieważ mężczyzna może w nim pozostać sam ze swoimi myślami, oddając się ulubionym rozrywkom lub majsterkowaniu. O czym należy jednak pamiętać, urządzając to miejsce? Po pierwsze o niezbędnym wyposażeniu, które powinno znaleźć się w męskim azylu. Z pewnością z punktu widzenia każdego faceta w takim miejscu nie powinno zabraknąć małej sofy lub kilku foteli, które idealnie sprawdzą się w trakcie oglądania meczów ze znajomymi lub podczas rozgrywek na konsoli. Skoro mowa o oglądaniu meczów to oczywiście nie sposób nie wspomnieć o telewizorze, który powinien zawisnąć w centralnym miejscu pomieszczenia. W tym przypadku nie ma jednak mowy o jakimś małym odbiorniku tylko o dużym, nowoczesnym telewizorze, który najlepiej, aby współpracował dodatkowo z konsolą do gier. Aby podkreślić stylowość męskiej jaskini, warto pomyśleć o jakichś dodatkach takich jak np. tablice emaliowane, które mogą zawisnąć na ścianie lub przy wejściu do męskiego zakątka. Takie tablice dostępne na stronie https://www.emalkent.pl/ mogą mieć formę konkretnego tekstu lub też reprezentować np. amerykański styl, który idealnie wpisuje się z męską mentalność. Decydując się na zakup tego elementu, warto wybierać prawdziwe emaliowane tablice, nie jakieś podróbki, ponieważ są od nich znacznie trwalsze i zdecydowanie lepiej wyglądają.

himilshbach

Czego nie powinno jeszcze zabraknąć w męskiej jaskini?

Mężczyźni w miejscu stworzonym tylko dla siebie pragną nie tylko odpocząć po ciężkim dniu spędzonym w pracy, ale również spędzić miło czas ze znajomymi. Z tego też względu w męskiej jaskini nie powinno zabraknąć piłkarzyków, konsoli do gier, a także stołu bilardowego (o ile oczywiście ilość wolnej przestrzeni na to pozwoli). W przerwie pomiędzy rozgrywkami dobrze byłoby coś przekąsić lub napić się zimnego piwa, dlatego też ważnym elementem wyposażenia męskiej jaskini powinien być mini barek lub lodówka. Świetnym rozwiązaniem może się również okazać niewielka witryna, w której będzie można przechowywać nie tylko butelki z trunkami, ale również kieliszki, kufle oraz szklanki. Mężczyźni w wolnym czasie lubią się zrelaksować, nie tylko oglądając telewizję, czytając gazety, czy też grając w gry ze znajomymi, ale również oddając się majsterkowaniu. Z tego też powodu w męskiej jaskini nie powinno oczywiście zabraknąć skrzynki narzędziowej, a także szafki, która pomieści wszystkie niezbędne sprzęty przeznaczone do majsterkowania. Nie należy przy tym również zapominać o odpowiednim oświetleniu nie tylko w postaci wiszącej lampy, która oświetli całe pomieszczenie, ale również małej lampy, która pomoże stworzyć idealne warunki do prac warsztatowych.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag tablice emaliowanetag nolstag męska jaskinia
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: