Meet the Big Data – spotkanie o gromadzeniu i przetwarzaniu dużych zbiorów danych w Katowicach

PATRONAT MEDIALNY 10-02-2015, 12:49

W czwartek, 19 lutego br. w Katowicach po raz dwunasty odbędzie się spotkanie z cyklu MeetIT. Tym razem tematem będzie gromadzenie i przetwarzanie dużych zbiorów danych – Big Data. Program spotkania został podzielony na trzy bloki - merytoryczny obejmujący prezentacje dotyczące Big Data, panel dyskusyjny z udziałem prelegentów i publiczności oraz blok „Spoza IT” dotyczący zagadnienia Social Media.

Dzięki współpracy z Partnerem MeetIT, akceleratorem biznesu BusinessLink Katowice, każdy z uczestników będzie mógł otrzymać 7-dniowy voucher na bezpłatne korzystanie z zaplecza co-workingowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu się przez stronę www.meetit.org.pl

W bloku merytorycznym MeetIT przedstawione zostaną prezentacje dotyczące kontroli i przetwarzania zgromadzonych danych oraz zastosowania tzw. analityki 3.0. Rozwinięty będzie również temat wykorzystania anonimizowanych danych komórkowych w handlu detalicznym, transporcie i innych branżach. Część merytoryczną zakończy prezentacja dotycząca zabezpieczania dużych zbiorów danych.

Podczas panelu dyskusyjnego omawiana będzie tematyka „Big Data i IT” – wezmą w nim udział wszyscy prelegenci z części merytorycznej.

Na zakończenie oficjalnej części MeetIT przedstawiona zostanie prezentacja dotycząca tzw. Marketingu 3.0, czyli wykorzystania Social Media w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami.

Spotkanie MeetIT tradycyjnie zakończy się zaproszeniem prelegentów i publiczności do lokalu „Spencer Pub” (Katowice, ul. Wojewódzka 21), gdzie można będzie kontynuować dyskusje w nieformalnej atmosferze.

Spotkania MeetIT gromadzą osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami z zakresu informatyki i telekomunikacji, które są wykorzystywane w firmach i instytucjach. W programie każdego spotkania MeetIT przewidziane są prelekcje opisujące sposoby praktycznego wykorzystania oprogramowania i sieci komputerowych oraz urządzeń zapewniających dostęp do usług telekomunikacyjnych.

Strona MeetIT z formularzem do rejestracji i agenda spotkania: www.meetit.org.pl

MeetIT katowice


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag meetittag Katowicetag Big Data
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930