Masz pomysł na startup, który będzie rewolucją w swojej branży? To ostatni dzień aby zaaplikować do preakceleratora ReaktorX

30-10-2019, 19:20

Jeśli masz pomysł na startup, znasz dobrze branżę, w której chcesz go rozwijać a potrzebujesz wiedzy biznesowej, networkingu i wsparcia doświadczonych mentorów - to preakcelerator ReaktorX jest dla ciebie. Aplikacje można przesyłać do czwartku 31 października na www.reaktorx.com.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


ReaktorX jest przeznaczony dla profesjonalistów, programistów, freelancerów, którzy stawiają pierwsze biznesowe kroki. Program trwa 10 tygodni, w trakcie których mentorzy – osoby z doświadczeniem w biznesie, marketingu czy zdobywaniu finansowania – pomagają uczestnikom przekuć pomysł na biznes w firmę, podpowiadają, jak zdobyć klientów czy inwestorów, uczą komunikowania swojego rozwiązania. Pomagają przeprowadzić startup od etapu pomysłu poprzez walidację aż do pierwszej wersji produktu gotowego dla pierwszych klientów (tzw. MVP) lub pierwszej rundy finansowania. Dzięki networkingowi, kontaktom z inwestorami, dziennikarzami - w czasie niespełna 3 miesięcy uczestnicy programu zyskują nie tylko wiedzę, ale zainteresowanie produktem/usługą i możliwości dalszego rozwoju biznesu.

Jakie startupy ukończyły ReaktorX? Jak im się wiedzie?

ReaktorX przyjmuje około 10% najlepszych pomysłów, które aplikują do każdej edycji programu. Dotychczas program ukończyło 50 zespołów. Połowa ze startupów, które utrzymują się na rynku zbiera finansowanie. Średnio to 420 tys. złotych per startup.

Do najciekawszych projektów, które przeszły intensywną drogę rozwoju w programie, pozyskały finansowanie i świetnie się rozwijają należą między innymi:

  • Dollarro - projekt Jakuba Zygmunta, dzięki któremu wymiana walut online jest korzystna i szybka,
  • Renderro, którego CEO Piotr Chomczyk został zwycięzcą demo night czwartej edycji programu. Oferuje on filmowcom przestrzeń do pracy w chmurze, by niższym kosztem mogli realizować produkcje.
  • Ostatnia, piąta edycja programu okazała się dużym sukcesem dla Alicji Szałas, założycielki wirtualnej szkoły języka angielskiego dla dzieci enkids.

Nowa CEO Reaktora, Agata Kwaśniewska i jej zespół szuka przede wszystkim zdeterminowanych, zmotywowanych founderów. Borys Musielak i Diana Koziarska, założyciele ReaktorX, wspierają teraz startupy w nowej roli - inwestora z ramienia SMOK Ventures. Ten polsko-amerykański fundusz będzie nie tylko dzielił się wiedzą z uczestnikami, ale także bacznie przyglądał się projektom pod kątem szansy inwestycyjnej.

 

ReaktorX - dla kogo jest ten program:

● dla ekspertów branżowych, którzy chcą założyć swój pierwszy startup,

● przedsiębiorczych, ambitnych freelancerów z pomysłami,

● programistów

● każdego, kto ma pomysł i silną wolę, by zrealizować pomysł na biznes.

Co oferuje?

● warsztaty z ekspertami,

● networking,

● sesje z mentorami (każdy startup otrzymuje indywidualnego mentora),

● Demo Night ReaktorX, podczas którego każdy absolwent zaprezentuje się przed inwestorami VC oraz aniołami biznesu.

Aplikuj do 31 października na www.reaktorx.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.