Masz innowacyjny pomysł? Zgłoś się jak najszybciej do programu THINK BIG: Grow Smarter

27-06-2019, 18:23

W tegorocznej edycji THINK BIG: Grow Smarter poszukiwani są przedsiębiorcy i innowatorzy społeczni, którzy stawiają na rozwój w oparciu o nowe technologie. Zwycięzcy uzyskają możliwość pilotażowego wdrożenia swoich rozwiązań, otrzymają wsparcie promocyjne, marketingowe, a także dedykowany program mentoringowy. Pula nagród finansowych wynosi 105 tys. zł. Zgłoszenia można przesyłać tylko do 30 czerwca.

Właśnie trwa nabór zgłoszeń do szóstej edycji programu THINK BIG. W tym roku UPC Polska wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju i partnerami biznesowymi poszukują innowacyjnych przedsiębiorców w obszarze cyfrowej transformacji biznesu i wyzwań społecznych.

O kategoriach

Do programu można zgłaszać się w dwóch kategoriach biznesowych oraz jednej kategorii społecznej.

Kategorie biznesowe

THINK CUSTOMER – rozwiązania odpowiadające na wyzwania transformacji biznesowej w obszarze B2C i B2B

THINK TRANSFORMATION – rozwiązania odpowiadające na wyzwania wspierające transformację cyfrową firm.

Kategoria społeczna

THINK SOCIAL – rozwiązania, które w oparciu o nowe technologie odpowiadają na wyzwania społeczne w takich obszarach jak: edukacja, środowisko, wykluczenie cyfrowe i kultura. Jej wyłącznym partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju.

We współpracy z partnerem programu, Fundacją Digital Poland, przyznana zostanie również nagroda dla korporacji, która odznaczyła się najbardziej inspirującą transformacją cyfrową.

Nagrody

Pula nagród finansowych tej edycji to 105 tys. zł – zwycięzca każdej kategorii otrzyma 35 tys. zł. Dodatkowo, zwycięzcy kategorii biznesowych otrzymają możliwość pilotażowego wdrożenia swojego rozwiązania oraz znalezienia się w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech. Technologie, które zmieniają korporacje”.

Zgłoszenia do programu można wysyłać do 30 czerwca poprzez stronę internetową.

Źródło: UPC


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930