Masz dość reklam? Aplikacja mobilna poinformuje cię o ich rozpoczęciu i zakończeniu

19-03-2019, 21:45

Podstawową funkcją nowej aplikacji jest informowanie użytkowników - za pomocą wiadomości “push” - o rozpoczęciu i zakończeniu bloku reklamowego w telewizji. Rozwiązanie monitoruje pod względem treści reklamowych 16 stacji. Aplikacja posiada też tygodniowy program telewizyjny dla 200 kanałów oraz możliwość ustawienia przypomnień o wybranych filmach czy serialach. Pełną wersję aplikacji można wypróbować przez 14 dni za darmo.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Advoider Lite to aplikacja mobilna, której głównym zadaniem jest dostarczanie informacji na temat treści emitowanych w telewizji. Użytkownik korzystając z rozwiązania, nie tylko otrzyma na telefon komunikat, że szacowany czas rozpoczęcia lub zakończenia bloku reklamowego na obserwowanym przez niego kanale wyniesie np. minutę, ale także sprawdzi, ile on potrwa oraz na kiedy przewidziany jest kolejny. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym. Pozwala to nie tylko zaplanować chwile pomiędzy kolejnymi “przerwami” w oglądaniu filmu lub serialu, ale może na nowo zdefiniować sposób spędzania czasu przed telewizorem.

Aplikacja umożliwia obserwowanie wielu kanałów jednocześnie, a także dowolne ustawienie wyglądu listy kanałów za pomocą filtrowania i sortowania. Użytkownik może nie tylko wybrać, jakie stacje mają mu się wyświetlić, ale również w jakiej kolejności. Wszystkie zastosowane rozwiązania mają na celu jak najlepsze dopasowanie sposobu oglądania telewizji do własnych preferencji.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji w telefonie, użytkownik może skorzystać z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego. W tym celu na ekranie startowym powinien wybrać tryb DEMO, a następnie dokonać personalizacji ustawień, czyli określić platformę telewizyjną, według której ma być ustawiona numeracja stacji oraz wskazać kanały/kategorie programów, które najczęściej ogląda. Dostęp do pełnej wersji aplikacji po okresie próbnym będzie płatny.

Źródło: QDIQOSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.