Mapy Panoramy Firm do wykorzystania na stronach firmowych

26-10-2010, 16:16

Jedni wydawcy map ścigają kogo popadnie za wykorzystanie ich produktów online, inni swoje mapy z chęcią udostępniają. Do grona tych ostatnich dołączyła firma Eniro Polska, wydawca serwisu Mapa.pf.pl, który został wzbogacony o funkcję „Mapa na Twojej Stronie”. Funkcja ta ma pomóc internautom w dotarciu do firm, wykorzystujących te narzędzie na swoich stronach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Czy łatwo jest dojechać do siedziby Twojej firmy?
  • Tak, klienci robią to bez problemu
  • Nie, bez mapy nikt sobie nie poradzi
  • Nie, ale na drogach są specjalne znaki
  • Nawet pracownicy mają z tym problem
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Mapę można umieścić na firmowej stronie WWW, zaznaczając na niej dokładne położenie budynku lub lokalu. Pod adresem mapa.pf.pl można wybrać obszar, który nas interesuje i najlepiej poprowadzi do siedziby firmy. Ramka daje możliwość dowolnego skalowania, a punkt przemieszczamy na zasadzie drag&drop (z ang. przeciągnij i upuść). Strona generuje specjalny kod HTML, który posłuży jako mapa na stronie WWW.

>> Czytaj też: Zumi wprowadza szukanie za pomocą mapy

Mapa Panoramy Firm
fot. - Mapa Panoramy Firm
Wykorzystanie mapy na firmowej stronie jest zgodne z prawem, bo jak tłumaczy Piotr Dębski z Business Development Manager w Eniro Polska: Bezprawne kopiowanie map internetowych staje się powszechnym problemem. My wychodzimy z propozycją do wszystkich tych, którzy chcieliby wzbogacić swoje strony o plan np. z trasą dojazdu. Nasi użytkownicy nie łamią prawa, dopóki używają funkcjonalności zgodnie z jej przeznaczeniem.

Funkcja Panoramy Firm nie jest pierwszą na rynku. Zarówno te zagraniczne, jak Google, oraz te polskie – Zumi czy Targeo – oferują bardzo podobne rozwiązania. Mapę Panoramy Firm ma wyróżniać możliwość dodania opisu, który pojawi się po wskazaniu na mapę.

>> Map1 pozywa za mapy i krytykę swojej polityki biznesowejSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.