M@il My Day 2016 - międzynarodowe doświadczenia, sprawdzeni eksperci, inspirujące warsztaty

PATRONAT MEDIALNY 15-03-2016, 06:41

Po raz czwarty zapraszamy na konferencję email marketingową M@il My Day, która odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 kwietnia 2016. Spotkanie podobnie jak w latach poprzednich będzie poświęcone w głównej mierze email marketingowi i tematom, które się z nim łączą oraz temu, jak z tych powiązań uzyskać efekt synergii i potęgować efekt działań marketingowych.

M@il My Day 2016

Idea konferencji M@il My Day narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową. Celem konferencji jest zgromadzenie pod jednym dachem specjalistów od email marketingu, tak aby dzieląc się swoją wiedzą, mogli inspirować i szerzyć dobre praktyki. Wśród prelegentów posłuchać będzie można m.in. Pawła Salę (FreshMail), Michała Sadowskiego (Brand24), Michała Górecki (koszulkowo.com) czy Artura Kurasińskiego oraz zagranicznych gości, takich jak Tahir Fayyaz (Google) czy Denis Ehlicke (Return Path). Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wyglądały zeszłoroczne prelekcje zapraszamy Cię na nasz kanał vimeo.

Na stałe w program wpisały się również warsztaty, odbywające się w drugim dniu konferencji. W tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w 5 różnych warsztatach, które pomogą nie tylko w zgłębieniu wiedzy email marketingowej, lecz również zapoznają marketów z innymi efektywnymi narzędziami takimi jak landing page czy Google Analytics.

Konferencja ta adresowana jest do emarketerów, osób odpowiedzialnych za PR-owe działania w Internecie, branży ecommerce, przedsiębiorców MŚP, a także blogerów i dziennikarzy zainteresowanych branżą email marketingową.

Każda edycja to nie tylko spotkanie mocno edukacyjne, które pozwala na zdobycie wielu inspiracji, wymianę doświadczeń oraz poszerzenie siatki kontaktów poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi, praktykami email marketingu. Konferencja od lat zbiera wiele pochlebnych opinii nie tylko w świecie branżowych ekspertów, ale przede wszystkim samych uczestników.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się już dziś na www.mailmyday.pl!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy