Lookr.tv na tropie liderów internetu

12-11-2009, 14:09

Dzisiaj, 12 listopada o godz. 17.30 w telewizji internetowej lookr.tv odbędzie się premiera cyklu „Liderzy Internetu”. Do udziału w nowym projekcie zaproszono blogerów i blogerki, gwiazdy serwisu YouTube, internetowych celebrytów szturmujących portale społecznościowe.

Podczas półgodzinnego programu na żywo połączonego z czatem zostanie przedstawiona piątka kandydatów, którzy zrealizują w lookr.tv program poświęcony tematyce, wokół której się poruszają lub w której czują się najlepiej. Wszystko będzie się odbywać przy czynnym udziale internautów - będą oni mieli decydujący wpływ na finał „Liderów”, głosując na swoich faworytów w sondzie znajdującej się na stronie projektu. Na zwycięzców czeka stałe miejsce w ramówce lookr.tv.

W premierowym odcinku wezmą udział:

  • autorka bloga od-rana-do-wieczora.blog.pl - mężatka i matka od 2003 roku opisująca perypetie życia rodzinnego,
  • autorka bloga magda-na-tropie.blog.onet.pl - tropicielka niewyjaśnionych zjawisk i tajemnic metafizycznych,
  • autorka bloga milosc-z-sieci.blog.onet.pl - singielka szukająca drugiej połowy, która doradza, jak pokonywać słabości,
  • Martin Lechowicz - bard, grajek, lider zespołu Completely Unprofessional, autor takich piosenek, jak Ballada o Łukaszu Podolskim, Pchła z syfilisem czy Ballada Counter- Strike'owa, które stały się hitem YouTube,
  • Norbert Żyła - muzyk pretendujący do tego, by stać się nową twarzą polskiego rynku muzycznego.

Cykl „Liderzy Internetu” odbywa się w ramach kanału „Hity Internetu” ukazującego osobowości i celebrytów wyłowionych z takich serwisów, jak YouTube, Twitter, Blip, Fotka.pl czy Nasza-Klasa.

Strona kanału: hityinternetu.lookr.tv

Lookr.tv nadaje od lutego br. Producentem i operatorem telewizji jest warszawska agencja Unigroup, zaś strategicznym patronem sieć telefonii mobilnej Plus.


Źródło: Lookr.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy