Lokalizator - funkcjonalny i niekonwencjonalny gadżet dla każdego

29-11-2019, 15:20

Dzięki powszechnemu dostępowi to nowych technologii możemy na co dzień korzystać z nowatorskich rozwiązań. Jednym z nich jest lokalizator - małe, niepozorne urządzenie o wielkich możliwościach, które w prosty sposób poprawia wygodę życia i bezpieczeństwo.

lokalizator do kluczy notiOne
  1. Jak działa lokalizator notiOne?
  2. Lokalizator nie tylko do kluczy.

Lokalizator notiOne to niewielki, praktyczny breloczek, który można przyczepić do kluczy, obroży psa, walizki, plecaka dziecka i wielu innych rzeczy, dzięki czemu możliwe stanie się ich namierzenie nawet z drugiego końca Polski. Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth i w połączeniu z darmową aplikacją pozwala na szybkie zlokalizowanie ważnych dla nas osób, zwierząt, pojazdów i cennych przedmiotów.

Jak działa lokalizator notiOne?

Aby móc swobodnie korzystać z funkcjonalności lokalizatora notiOne, oprócz samego urządzenia potrzebna jest jeszcze darmowa aplikacja, przeznaczona na smartfony. Dzięki notiOne można:

  • zlokalizować na mapie w aplikacji aktualne położenie rzeczy, zwierząt lub osób - lokalizator nadaje sygnał, który jest odbierany przez telefon właściciela, lub inne telefony wyposażone w aplikacje współpracujące z systemem.

  • znaleźć swój smartfon - wystarczy nacisnąć i chwilę przytrzymać lokalizator, a smartfon wyda dźwięk nawet wtedy, kiedy pracuje w wyciszonym trybie;

  • znaleźć przedmioty znajdujące się w pobliżu - w aplikacji znajduje się specjalna funkcja, której uruchomienie wyzwala sygnał dźwiękowy i świetlny w lokalizatorze.

Lokalizator działa za pośrednictwem bluetooth. Nieprzerwanie wysyła sygnał, który odbierają smartfony z dedykowaną aplikacją, a ta nanosi lokalizację urządzenia na mapę. W ten sposób można z każdego miejsca w Polsce sprawdzić, gdzie znajduje się obiekt, do którego przymocowane zostało urządzenie.

Nowoczesny lokalizator bluetooth posiada wymienną baterię, waży zaledwie 8g i jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Lokalizator nie tylko do kluczy

Lokalizator bluetooth notiOne ma formę niewielkiego breloczka, dlatego często wykorzystywany jest jako lokalizator do kluczy, które wielu z nas notorycznie gubi w różnych miejscach. Dzięki notiOne można je szybko odnaleźć, a przez to znacznie skrócić czas wyjścia z domu.

Niewielkie rozmiary lokalizatora pozwalają na jego użycie nie tylko jako breloczka do kluczy, ale również jako zawieszki do obroży dla psa - kiedy rozbrykany zwierzak ucieknie, z łatwością będzie można go odnaleźć. Lokalizator przyczepiony do plecaka lub ulubionej zabawki dziecka poprawi bezpieczeństwo malucha, np. w drodze do szkoły, a jeśli urządzenie zostanie umieszczone w samochodzie, pomoże szybko zlokalizować pojazd na dużym parkingu lub w przypadku kradzieży.

 Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag notiOnetag lokalizator kluczy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.