Łódź: Boatcamp #18 już dziś - czy można połączyć mózg z komputerem?

25-05-2011, 16:25

Ostatni Boatcamp przed wakacjami już dziś. Zapraszamy wszystkich z Łodzi i okolic na spotkanie branży technologicznej, podczas którego będzie można dowiedzieć się, jak być dobrym szefem oraz czy można połączyć mózg z komputerem.

Podczas 18. Boatcampu będzie można obejrzeć dwie prezentacje:

1. "Jak być dobrym szefem?" - Łukasz Piestrzeniewicz (ragnarson.com)

Pomiędzy byciem szefem a byciem dobrym szefem jest różnica. Składa się na nią parę zasad i obserwacji. Warto je stosować w praktyce, bo bycie dobrym szefem to nie tylko zysk dla pracowników, ale i komfort, i zysk dla siebie oraz firmy. Rzeczy, o których będę opowiadał, są oczywiste - ale właśnie dlatego warto przez nie przejść po raz kolejny. Choćby po to, żeby być pewnym, że robimy co w naszej mocy, aby nam, naszym firmom i naszym pracownikom było lepiej - zapewnia Piestrzeniewicz.

2. "Brain-Computer Interface - science fiction czy rzeczywistość?" - Marcin Byczuk (projekt Vepcom)

Czy można połączyć mózg z komputerem? O zaletach, strukturze i zasadach działania BCI opowie kierownik projektu VEPCOM - Marcin Byczuk. W trakcie prelekcji będzie można na własnej głowie sprawdzić, jak to działa.

Zainteresowani powinni udać się dziś, w środę 25 maja, o godzinie 19:00 do Starej Szwalni, przy ul. Sienkiewicza 65 w Łodzi (wejście głęboko w bramie)

Szczegóły na boatcamp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy