Lenovo T510 - Laptop tani i dobry (znakomity)

02-06-2014, 17:46

Mam przyjemność zaprezentować laptopa, który można określić mianem „Tani i znakomity”. Laptop ten został zaprezentowany przez firmę Lenovo w roku 2010, pomimo iż jest już nieco „wiekowym” laptopem nadal pozostaje jednym z solidniej wykonanych, stabilnych i trwałych. Przy parametrach, które pozwalają na bardzo płynna pracę biurową, np. prowadzenie działalności gospodarczej, proste prace graficzne czy inne podobne zadania.

Obudowa T510

Obudowa Lenovo T510 jest delikatna i jednocześnie solidna, dotykając laptopa ma się poczucie, że trzymamy coś odpornego i trwałego. Z pewnością wrażenie takie powodowane jest tytanowo magnezową obudową i jednocześnie stosunkowo małymi gabarytami. 

 

Odporny na zalania

Jest to może przesadne określenia ale z ciekawostek, warto wspomnieć, że Lenovo T510, jak to na tę markę przystało, ma specjalne kanaliki, które służą do odprowadzania cieczy, która przypadkiem została wylana na klawiaturę. Klawiatura ma specjalne mikro otwory, które dalej prowadzą przez obudowę i są wyprowadzane na dole laptopa, tym sposobem ryzyko uszkodzenia przez zalanie, zostało maksymalnie zminimalizowane.

 

Wydajność, podstawowa konfiguracja

Nasz testowany model posiadał następujące parametry:

Processor: Intel® Core™ i5-520M (3M Cache, 2.40 GHz)

Ram: 6GB DDR3

Dysk: 250GB

Karta Graficzna: nVidia QUADRO, NVS 3100M

Matryca: Profesjonalna matowa 15,6"

Rozdzielczość: 1366x768

Napęd: DVD-RW (nagrywarka DVD)

Bateria: Podwyższona wytrzymałość Testowane wskazywały 3-4h

Dźwięk: Wbudowana karta wraz z głośnikami, mikrofon

Porty: 3 x USB 2.0, 1 x combo USB/eSATA D-SUB(VGA) Express card LAN,modem, audio (2in1) FireWire ,Czytnik kart pamięci, Display Port (możliwość podpięcia np. HDMI), FireWire, LAN, WiFi (sieć bezprzewodowa), Gniazdo Bluetooth, Gniazdo WWAN (na modem GSM), ThinkLight (podświetlenie klawiatury), Kamera, Kensighton Lock(blokada), Sterowniki, Zasilacz+kabel

 

Gdzie kupić: Lenovo T5010 kupisz w sklepie:

http://www.tani-laptop.com/p/8/89/thinkpad-t510-lezaki-magazynowe-notebooki.html – sprawdź.

 

Podsumowując

Lenovo T510, pomimo iż dzień premiery ma już za sobą, charakteryzuje się uniwersalnością, trwałością i wygodą pracy. Testowany egzemplarz działał płynnie i stabilnie na systemie Windows 7 Professional 64bit PL. Warto polecić go każdemu, kto przy relatywnie małej inwestycji, potrzebuje laptop praktyczny, funkcjonalny i stabilny w działaniu.

Lenovo T510

Laptop Lenovo t510

Laptopy dostarczone dzięki firmie: www.tani-laptop.com – laptopy poleasingowe.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Lenovotag laptopy


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy