Lancia Ypsilon samochodem roku według internautów

07-02-2012, 21:11

Zakończył się organizowany przez redakcję motoryzacyjną Onetu plebiscyt The Best Car 2011, w którym internauci wybierali najlepsze samochody roku 2011. Samochodem minionego roku została Lancia Ypsilon.

Spośród wszystkich modeli samochodów dostępnych na naszym rynku w 2011 roku dziennikarze motoryzacyjni Onetu wskazali po sześciu kandydatów do każdej kategorii. Zwycięzcą danej kategorii został samochód, który zgromadził największą liczbę głosów. Tytuł The Best Car 2011 trafił do auta, który uzyskało najwięcej głosów spośród dostępnych w konkursie modeli.

Osiem kategorii konkursowych to: dla biznesmena, do miasta, dla rodziny, dla lubiących moc i prędkość, najbardziej designerski, dla kochających przygodę, najlepsze rozwiązanie technologiczne, dla lubiących duże.

Czytaj też: Bezprzewodowe ładowanie aut - ruszają testy w Londynie

Tytuł The Best Car 2011 trafił do Lancii Ypsilon, która zdobyła 14,11 procent wszystkich oddanych głosów w plebiscycie. Produkowana w Polsce Ypsilon zdobyła także tytuł samochodu do miasta (uzyskując 51 proc. głosów w tej kategorii).

Wyniki konkursu w pozostałych kategoriach dostępne są pod adresem: www.bestcar.onet.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy