Kupuj, sprzedawaj i przyjdź na Targi eHandlu

PATRONAT MEDIALNY 19-10-2012, 14:50

Sprzedajesz, ale chcesz więcej? A może kupujesz i chcesz wiedzieć, jak to wygląda od środka? Przyjdź na Targi eHandlu i zobacz największe marki w Polsce prezentujące swoje osiągnięcia z dziedziny handlu oraz usług w internecie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Targi eHandlu to wyjątkowe wydarzenie przynajmniej z kilku powodów. Tutaj wystawcy nie barykadują się na swoich stoiskach. Każdy ma równe szanse, aby zaprezentować swoje osiągnięcia. Rywalizacja przesuwa się w inną stronę, tę najmilszą dla klientów, a mianowicie promocje. Zniżki, rabaty, darmowe dni testowe - te i wiele innych rzeczy są już przygotowane i tylko czekają na odwiedzających (targiehandlu.pl/offer)

 targi ehandlu

Z drugiej strony Targi to nie tylko oferty specjalne. Jeśli potrzebujesz rzetelnej wiedzy, to znajdziesz jej naprawdę sporo. Prezentacje branżowe, pozwolą przejść z poziomu "gdzie miałem kliknąć?" do "mogliby zrobić ten przycisk ładniejszy". Sotrender, PayU, Gruper, Ceneo, Nokaut - nawet jeśli Twoja przygoda ze sprzedażą w internecie trwa krótko, z pewnością znasz te marki. Poznasz je jeszcze bliżej na Targach eHandlu, a dzięki Strefie Startupów zobaczysz, jak można przekuć dobry pomysł w dochodowy biznes.

1200 zwiedzających, 400 litrów kawy i 43200 sekund networkingu - to wszystko już w najbliższą środę (24.10) na Targach eHandlu w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, weź ze sobą spory zapas wizytówek, bo podczas ostatniej edycji wymieniono ich około 18000. A jeśli lubisz "social chitchat" przygotuj się na setki uścisków dłoni.

Możesz odwiedzić Targi zupełnie za darmo. Wystarczy zarejestrować się na stronie targiehandlu.pl/visitor. Przy okazji możesz otrzymać torbę z limitowanej serii przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez Zucha. Do zobaczenia w Hali Stulecia.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.