Kupony Google w mBanku

16-05-2008, 09:51

mBank i Google podjęły współpracę w zakresie wspólnej promocji swoich usług. W jej ramach klienci biznesowi mBanku mogą otrzymać kupon promocyjny na reklamę w wyszukiwarce Google oraz serwisach partnerskich, uczestniczących w programie Google AdSense.

Jak czytamy w regulaminie promocji oferta jest skierowana do wszystkich klientów biznesowych mBanku, którzy są już zarejestrowani, albo dopiero zarejestrują się w serwisie satelitarnym mBanku - mikroFirmy.pl oraz wyłącznie nowych użytkowników systemu Google AdWords.

Kod na reklamę w programie Google AdWords o wartości 200 zł można pobrać z serwisu mikroFirmy.pl. Logowanie w tym serwisie możliwe jest tylko dla klientów mBanku, poprzez dane dostępowe do ich konta.

mikroFirmy.pl to prowadzony przy mBanku katalog branż, w którym znajdują się wizytówki firm zarejestrowanych w serwisie, będące jednocześnie klientami tego banku.

Vouchery, czyli promocyjne kupony na udział w programie Google AdWords wzbogacają ofertę także innych polskich firm. Prawodpodobnie pionierem tego typu promocji na polskim rynku była firma home.pl, która rozpoczęła współpracę z Google w tym zakresie ponad 2 lata temu. W kwietniu br.  promocję z kuponami Google AdWords uruchomił dla nowych klientów biznesowych także bank ING.


Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy