Kup sobie blogera - pomóż w walce z rakiem

05-03-2010, 18:40

4-godzinny warsztat poświęcony aktualnym tematom budowania marki za pomocą nowych mediów można wylicytować na niecodziennej aukcji charytatywnej, organizowanej przez czwórkę znanych blogerów. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej walczącej z rzadką odmianą nowotworu.

Wystawiony na licytację warsztat, który może zainteresować zwłaszcza agencje reklamowe i interaktywne, a także działy marketingu różnych firm, obejmuje następujące tematy:

  • O tym, jak konsument wygrał wojnę i to nie tylko w MafiaWarsIrena Mrozek o social media;
  • Krnąbrny bloger, czyli dlaczego on nic nie pisze, kiedy ja mam TYLE do powiedzeniaMaciej Budzich o skutecznym wykorzystywaniu blogów w promocji;
  • Była sobie marka…Jacek Gadzinowski o budowaniu silnej marki w czasach jej słabej kondycji;
  • Gdzie by tu jeszcze umieścić reklamę i czy naprawdę tylko o to chodzi?Natalia Hatalska o niestandardowych formach komunikacji marketingowej.

Blogerzy poprowadzą warsztat osobiście w terminie dogodnym dla zwycięzcy. Cena wywoławcza warsztatu została ustalona na poziomie 699 zł.

Przejdź na stronę aukcji Kup sobie blogera

Można też wylicytować nowy, oryginalnie zapakowany laptop NTT Corrino 717SU. Jego cena wywoławcza to 1500 zł (wartość rynkowa 2950 zł).

Przejdź na stronę aukcji laptopa NTT Corrino 717SU

Obie aukcje potrwają do 18 marca. Pozyskane z nich pieniądze zostaną przekazane na konto Pauliny Pruskiej, 24-letniej studentki architektury, która od dłuższego już czasu walczy z rzadkim nowotworem złośliwym - mięsakiem pęcherzykowym, opisując przebieg choroby na założonym w tym celu blogu.

To już kolejna akcja społeczności internetowej mająca pomóc w zebraniu potrzebnej kwoty na leczenie. We wrześniu ubiegłego roku odbył się Flakmecz - internauci pod wodzą Andrzeja Strejlaua zmierzyli się z drużyną artystów, którą poprowadził Olaf Lubaszenko. Każdy strzelony gol oznaczał 1000 zł dla Pauliny.

>> Czytaj więcej o aukcjach charytatywnych w DI


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy