Koszulki z nadrukiem. Skąd wziąć pomysł na własny nadruk?

22-10-2020, 08:28

W firmach oferujących nadruki na koszulki można czasem dostać prawdziwe perełki. Świetny gatunek materiału, dobry krój i żywe kolory skutecznie kuszą do zakupu. Szczególnie, jeśli zależy Ci na odzieży, która przetrwa próbę czasu. Nie zawsze chce się jednak zamówić jeden z gotowych wzorów. Nadruk można z powodzeniem zaprojektować.

Szukasz pomysłu? Na początek wybierz jedną z poniższych propozycji.

Koszulki z nadrukiem inspirowane aktualnymi wydarzeniami.

W naszej rzeczywistości dzieją się nieraz prawdziwe cuda. Czasem są to zdarzenia, które rzeczywiście zasługują na podziw. Bywa, że jakąś sprawę warto nagłośnić. Zdarza się także, że na myśl o tym, co widać w wiadomościach, ogarnia nas pusty śmiech. Wykorzystaj to jako inspirację. Stwórz grafikę, która jasno wyrazi, jaki masz stosunek do otaczającego Cię świata.

Hobby to świetny pomysł na własny nadruk.

Co robisz po godzinach? Wsiadasz na rower i mkniesz przez pola? Udajesz się na pobliską siłownię? A może siadasz w wygodnym fotelu z książką lub kłębkiem włóczki i drutami? Twoje zainteresowania mogą dostarczyć wielu pomysłów na nadruk. Wystarczy wybrać dowolny wzór nawiązujący do Twojego hobby i uzupełnić projekt o zabawny napis.

Cytat na koszulce z własnym nadrukiem.

Nie chodzi tu bynajmniej wyłącznie o cytaty mistrzów światowej literatury. Bardzo dobrze sprawdzają się wyrywki z wypowiedzi innych ludzi. Nieważne, czy jest to osoba sławna czy też chodzi o kogoś z Twoich bliskich. Dobry tekst dobrym tekstem pozostaje. I zdecydowanie zasługuje na uwiecznienie na koszulkach z nadrukiem. W ten sposób możesz także zaprojektować rewelacyjne prezenty dla swoich przyjaciół. Każdy z nich ma swoje powiedzonka. Nie wahaj się ich użyć!

koszulki z nadrukiem

Wyraź uczucia. Koszula czy bluza przyjmą wszystko.

Na damskich i męskich koszulkach z bawełny można z powodzeniem nadrukować pasujące do siebie wzory. W ten sposób powstaną koszulki z nadrukiem dla par. Można także wyrazić swoją miłość do dziadków czy rodziców. Szczególnie w dniu ich święta.

Jakoś tak jednak w życiu jest, że nie zawsze doświadczamy emocji pozytywnych. Nie obawiaj się pokazać, co Cię denerwuje. Złość może zainspirować Cię do stworzenia całej serii wzorów. Potem wystarczy zakładać kolejne modele na odpowiednie okazje. W ten sposób lojalnie ostrzeżesz otoczenie, by nie poruszało Twoich czułych strun z nadmierną częstotliwością.

T-shirt z nadrukiem motywacyjnym.

Chcesz zrealizować jakiś ważny cel? Jego osiągnięcie wymaga ogromnej wytrwałości? W Internecie znajdziesz mnóstwo tekstów motywacyjnych. Wybierz spośród nich ten, który jest najbliższy Twemu sercu. A potem noś go z dumą, pozwalając, by zawsze przypominał Ci o Twoich postanowieniach. Zabawnym efektem dodatkowym jest to, że taki napis może także skutecznie zmotywować innych.

Nie zapominaj o poczuciu humoru.

Przy projektowaniu koszulek z nadrukiem gra ono ogromną rolę. Warto użyć go podczas tworzenia wzoru. W ten sposób stworzysz arcydzieła graficzne, które świetnie wpasują się we współczesną modę. Co najlepsze, tworzone nadruki nie muszą wcale pasować do ubrań, które nosisz na co dzień. Mogą być śmiesznym akcentem, który doda charakteru każdej stylizacji.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag nolstag koszulki z nadrukiem
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.