Koszulki piłkarskie mają pomóc w odbudowie zalanego boiska

03-09-2010, 17:08

Przez najbliższe 2 tygodnie (do 16 września) na stronie www.odbudujboisko.wp.pl można licytować dwie unikatowe koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski z podpisami piłkarzy. Pieniądze pozyskane w ten sposób pomogą w odbudowie zniszczonego przez powódź szkolnego boiska w miejscowości Ruszcza w województwie świętokrzyskim.

Sonda
Jesteś fanem/fanką piłki nożnej?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Koszulki wystawione na licytację to oficjalne meczowe koszulki reprezentacji piłkarskiej podpisane przez zawodników, m.in. Michała Żewłakowa, Kubę Błaszczykowskiego, Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, Sławomira Peszko, Grzegorza Wojtkowiaka, Ireneusza Jelenia, Patryka Małeckiego, Dariusza Dudkę, Łukasza Fabiańskiego, Mateusza Cetnarskiego.

>> Czytaj też: Allegro sponsorem polskiej reprezentacji bezdomnych

Koszulkami, które przekazano na aukcje, wymienili się prezes Grupy TP Maciej Witucki i Trener Selekcjoner Franciszek Smuda po podpisaniu w czerwcu tego roku umowy sponsorskiej, na mocy której Orange został głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski do 2014 r. Wyprodukowano tylko dwie takie koszulki - na jednej z nich widnieje napis „główny sponsor" i logo Orange, a na drugiej „reprezentacja polski" i logo reprezentacji.

Koszulki reprezentacji z podpisami
fot. - Koszulki reprezentacji z podpisami
Wszyscy fani piłki nożnej mają teraz szansę zyskać wyjątkową pamiątkę, a jednocześnie okazję, by pomóc dzieciom z Ruszczy (woj. świętokrzyskie) odzyskać miejsce do zabawy i treningów, zniszczone podczas tegorocznej powodzi. Dyrektor Fundacji Rozwoju Kultury Justyna Chmielewska-Uss wstępnie ocenia potrzeby finansowe na około 200 tys. zł.

>> Czytaj też: Mecz Polska-Chorwacja w internecie

Aukcję zorganizowali: Orange we współpracy z reprezentacją, Wirtualna Polska oraz Fundacja Rozwoju Kultury. Licytacja trwa pod adresem: www.odbudujboisko.wp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy