Konferencja poświęcona performance i afiliacji na rynkach CEE

22-05-2018, 12:28

27 września w Warszawie spotkają się liderzy i eksperci obszaru performance i afiliacji na rynkach CEE. Wśród prelegentów i partnerów konferencji znajdą się przedstawiciele firm nie tylko z Polski, ale także z innych rynków centralnej i wschodniej Europy. Konferencję zwieńczy gala konkursu Performance Marketing Diamonds.

Uczestnicy konferencji Performance Day CEE będą mieli okazję wysłuchać prelekcji z takich obszarów, jak: Artificial Intelligence, customer journey, atrybucja, zaawansowana reklama w social mediach, machine learning, analiza danych. Poznają także trendy z obszaru performance na 2019 rok i wysłuchają kilku inspirujących case study, między innymi Answear.com.

Networking

Oprócz zdobywania wiedzy o najnowszych trendach i technologiach organizatorzy stawiają na networking i globalną wymianę doświadczeń. Dlatego też - dla około 250 uczestników - przygotowanych zostanie kilka stref: business area ze spokojną przestrzenią do rozmów i streamingiem na żywo z wystąpień prelegentów, networking zone z przestrzeniami do rozmów i fast business date, 2 chill zones dla dyskusji w luźniejszej atmosferze oraz strefa expo dla firm prezentujących swoje produkty oraz usługi.

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiadających za obszar performance i afiliacji w branży e-commerce oraz odpowiadających w firmach z marketing i digital lub wdrażanie nowych technologii. 

Po zakończeniu konferencji, odbędzie się gala rozdania nagród w konkursie Performance Marketing Diamonds. To pierwszy w Polsce konkurs poświęcony efektywności działań tylko i wyłącznie w obszarze performance i afiliacji. Start zgłoszeń planowany jest na pierwszą połowę czerwca. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: E-Izba


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930