Konferencja code::dive już w tym tygodniu

06-11-2018, 13:38

7 i 8 listopada Wrocław po raz piąty zmieni się w stolicę IT – wszystko za sprawą konferencji programistycznej code::dive. Podobnie jak w poprzednich latach, nad Odrę przyjadą światowej sławy specjaliści, którzy przez dwa dni będą przekazywać swoją wiedzę ponad 1500 słuchaczom z całej Europy.

code::dive, to konferencja dla entuzjastów rozwoju oprogramowania, stworzona przez czynnych inżynierów, dlatego całość jest mocno osadzona w realiach jakie stawia biznes IT. Podczas każdej z edycji poruszane są tematy, które są ważne dla wytwarzania, jak również dla zarządzania wytwarzaniem oprogramowania. Zawsze przedstawiane są również narzędzia, języki oraz metody tworzenia softwaru. Piąta edycja, podobnie jak poprzednie, skupia się głównie na wykorzystaniu i nowinkach dotyczących języka C++, choć „obecne” też będą ścieżki związane z m.in.: agile, machine learning czy językami Phyton oraz Go.

Agenda najbliższego code::dive zawiera aż 53 różnych sesji, przeprowadzonych w sumie przez 47 prelegentów z całego świata. W tym roku stolicę Dolnego Śląska odwiedzą takie gwiazdy jak: Sean Parent, naukowiec i architekt oprogramowania w firmie Adobe, czy Urlich Draper z Red Hat, a także znany z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w pracy z kompilatorami C++, Dan Saks.

Podobnie jak w poprzednich latach, Ci którzy nie zarejestrowali się na konferencję, będą mogli obejrzeć relację na żywo – link do materiałów wideo dostępny jest na tej stronie

Na sam koniec warto dodać, że w tym roku uczestnicy by zapisać się na konferencję zobligowani byli do dokonania wpłaty 25 zł na rzecz Polskiego Związku Niewidomych. Wspólnie, dzięki uczestnikom, na konto oddziału związku zostało przekazanych ponad 38000 zł! 

Każdy z uczestników konferencji będzie mógł zapoznać się z komputerowym sprzętem użytkowanym przez osoby niewidome, a także uczestniczyć w „niewidzialnych warsztatach”, które udowodnią, że brak wzroku nie musi być ograniczeniem w poruszaniu się w świecie IT.

Źródło: Nokia


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930