Kolejni MVNO wchodzą na rynek

12-12-2007, 07:24

Crowley Data Poland i Ezo Mobile to nowi gracze na rynku telefonii komórkowej, którzy rozpoczną niedługo świadczenie usług jako operatorzy MVNO.

Nowi operatorzy działać będą w oparciu o koncesję należącą do MNI, operatora, który stawia na inny model biznesowy niż jego konkurenci. Ma zamiar utworzyć kilka własnych marek, których oferta skierowana będzie do różnych grup odbiorców, a także umożliwić wejście na rynek innym firmom, które nie są zainteresowane samodzielnym załatwianiem wszelkich formalności.

Oferta, niezależnego od MNI, Crowley Data Poland, skierowana jest do klientów biznesowych. Firma oferować będzie usługi telefonii stacjonarnej, transmisji danych oraz dostępu do internetu. W ramach pierwszej z nich dostępne są zarówno najprostsze rozwiązania, jak połączenia realizowane za pośrednictwem prefiksu czy telefonia internetowa (VoIP), jak i bardziej kompleksowe w postaci możliwości przeniesienia abonamentu z Telekomunikacji Polskiej czy telefon ISDN.

Usługi transmisji danych przeznaczone są w głównej mierze dla firm z oddziałami, gdzie bezpieczna komunikacja między nimi, a także z centralną jest niezwykle ważna. Internet z kolei oferowany będzie w kilku wariantach - najwolniejszy w wersji standardowej będzie miał prędkość 512kbts, maksymalna prędkość to 6Mbts.

Ezo Mobile to marka własna MNI i jej usługi przeznaczone są głównie dla abonentów Ezo TV. Wielbiciele Tarota czy czytania z gwiazd ucieszy zapewne możliwość połączenia się (po promocyjnej cenie) z odpowiednim doradcą w celu uzyskania porad co do swego życia i przyszłości. Szczegółowa oferta operatora nie jest jednak jeszcze bliżej znana.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag MVNOtag MNItag Ezo Mobiletag Crowley
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy