Kolejne nowości w serwisie GG.pl

06-07-2010, 18:47

Serwis GG.pl wprowadził dzisiaj kilka nowych funkcji, wśród nich m.in. zarządzanie opisami i powiadamianie o wpisach. Rozwiązania te mają wzmacniać interakcje między użytkownikami serwisu i komunikatora Gadu-Gadu, pozwalając na zachowanie prywatności.

Zmiany, jakie wprowadzono w serwisie, dotyczą głównie takich aktywności w livestreamie, jak powiadamianie o nowych wpisach i komentarzach czy też usuwanie poszczególnych wpisów. Wprowadzono liczniki aktywności oraz nowy komponent zmiany opisów tekstowych i graficznych.

>> Czytaj też: GG.pl stawia na prywatność w komunikacji i reklamy w stylu Facebooka

Sonda
Nowe funkcje GG będą przydatne?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Utworzona została również podstrona powiadomień. Jest także możliwość zarządzania miejscami, z których użytkownik jest zalogowany w danej chwili do serwisu. W specjalnej zakładce wyświetlana jest lista tych miejsc i możliwość zdalnego wylogowania. Ma to szczególne znaczenie przy usłudze multilogowania, o której pisaliśmy w Dzienniku Internautów na początku br. miesiąca.

GG.pl - nowe funkcje
fot. - GG.pl - nowe funkcje
- Użytkownicy komunikatora mają coraz większe potrzeby i nie sposób ich wszystkich zrealizować w jednej aplikacji. Chcą się komunikować i wymieniać multimediami również w wąskich grupach przyjaciół. Nie zawsze chcą prezentować siebie i swoje przemyślenia całemu światu. Coraz częściej myślą o prywatności, tak znamiennej dla osobistych rozmów prowadzonych na Gadu-Gadu. O tym wszystkim pamiętaliśmy, gdy powstawała idea GG.pl jako naturalnego rozszerzenia naszego komunikatora – mówi Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A.

>> Czytaj też: Reklamy na GG nieodpowiednie dla dzieci

Wprowadzone funkcje to kontynuacja rozwoju serwisu GG.pl. Tak jak zapowiedzieli jego założyciele - grupa GG Network - do serwisu dodawane są nowe rozwiązania, a już niebawem zostanie udostępnione otwarte API dla programistów/użytkowników.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag powiadomieniatag livestreamtag GG.pltag GG Network S.A.
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy