Kolejna wersja iPhone'a prawdopodobnie z aparatem 8 megapikseli

18-05-2011, 11:05

Coraz więcej informacji na temat kolejnej wersji popularnego smartfona od Apple'a.

Jak informowaliśmy niedawno, Apple chce mniejszych kart SIM dla swoich smartfonów. Dzięki temu w teorii możliwe byłoby budowanie jeszcze cieńszych urządzeń.

>>Czytaj także: Angry Birds również poza cyfrowym światem (wideo)

Sonda
Kupisz nową wersję iPhone'a?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak zdradza tajwański dostawca komponentów dla nowego iPhone'a, w urządzeniu znajdziemy 8-megapikselowy aparat. Warto zauważyć, że najnowsza wersja telefonu od Apple'a może się poszczycić obecnie jedynie aparatem o rozdzielczości 4 megapikseli.

Jak informuje Digitimes, Apple zmniejszyło również liczbę obecnych zamówień na drugi kwartał 2011 roku z 20 do 18 mln sztuk. Jest to tylko jeden z wielu faktów, które wskazują na zbliżającą się premierę nowej wersji smartfona.

Na razie nie ma informacji o drugiej kamerce, która z pewnością znajdzie się z przodu urządzenia. Po tym jednak, jak Apple podwoiło rozdzielczość jednej z nich, prawdopodobnie również druga zostanie wymieniona na lepszą.

Najwięcej spekulacji budzi jednak temat obsługi NFC przez nowego iPhone'a, który najprawdopodobniej będzie nosił oznaczenie 4S. Apple z pewnością nie będzie chciało zrezygnować z tak obiecującego rynku, jednak nie wiadomo, czy zdecyduje się wsparcie dla NFC już w nadchodzącej wersji urządzenia.

>>Czytaj także: Pierwsze smartfony z procesorami Intela dopiero w 2012 roku


Źródło: Digitimes
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy