Kobieta Roku 2011 - startuje plebiscyt Onetu

02-03-2012, 09:59

Startuje plebiscyt Kobieta Roku 2011, w którym w internetowym głosowaniu użytkownicy Onetu wybiorą kobiety-liderki, które wyróżniły się wpływem na polską rzeczywistość w minionym roku, stając się przykładem do naśladowania i inspiracją dla innych.

Do 9 marca użytkownicy Onetu mogą zgłaszać swoje kandydatki w plebiscycie Kobieta Roku 2011 w serwisie Daj Znać wraz z uzasadnieniem nominacji.

Spośród zgłoszonych kandydatur redakcja OnetWiadomości wybierze 50 osób, z których 12 marca Kapituła Konkursu w składzie: Agnieszka Bilińska - Dyrektor Programowa Vital Voices Chapter Poland, Magdalena Środa - publicystka, teoretyk etyki, filozof, feministka, Olga Kozierowska - bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu, autorka projektu "Sukces pisany szminką", Monika Lech - Dyrektor Pionu Informacje w Onecie, Urszula Majewska - Dyrektor Pionu Lifestyle w Onecie, Dorota Drozdowska - Szymborska - laureatka Plebiscytu Kobieta Dekady organizowanego przez Onet, wybierze finałową szóstkę.

Czytaj też: Oscary 2012 w internecie

Następnie internauci w głosowaniu online wybiorą zwyciężczynię Plebiscytu Kobieta Roku 2011. Głosowanie odbędzie się od 13 marca do 25 marca w serwisie OnetWiadomości. Wyniki konkursu poznamy 28 marca.

Więcej o plebiscycie można przeczytać na stronie: wiadomosci.onet.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy