Kinoplex: VOD za reklamy na Gazeta.pl

28-01-2011, 13:17

Dziesiątki filmów fabularnych i dokumentalnych pojawiły się w nowym serwisie wideo na żądanie. Kinoplex, podobnie jak konkurencyjna platforma iPlex, oferuje filmy bezpłatnie, ale nie za darmo - za możliwość obejrzenia filmu należy obejrzeć reklamę.

Kinoplex.gazeta.pl prezentuje obecnie kilkadziesiąt filmów fabularnych i dokumentalnych od takich partnerów, jak SPI International, National Geographic (Grupa FOX International Channels Poland), Vivarto oraz Art House. Z czasem filmów ma być coraz więcej.

>> Czytaj też: VoD - światowe hity na kliknięcie

Kinoplex.gazeta.pl ma przyciągnąć widzów filmami fabularnymi i dokumentalnymi
fot. - Kinoplex.gazeta.pl ma przyciągnąć widzów filmami fabularnymi i dokumentalnymi
W serwisie można obejrzeć m.in. takie hity kinowe, jak: „Burza Hormonów”, „Adrenalina”, „RRRrrrr!!!” czy czeską produkcję „Sex w Brnie”. Filmy dokumentalne w większości pochodzą z National Geographic, np. seria „Duży, wielki, największy”.

Sonda
Korzystasz z zasobów portali VOD?
  • Tak
  • Nie
  • Nie oglądam filmów i seriali
wyniki  komentarze

Sponsorem startu serwisu została sieć komórkowa FreeM, która działa na podobnej zasadzie, jak serwis Kinoplex – oferuje usługi w zamian za oglądanie reklam. Firmy wyświetlane są w technologii Microsoft Silverlight.

Uruchomiony portal ma być także okazją do reklamy. Kinoplex oferuje sponsorowane katalogi filmów, sponsoring premiery filmowej oraz całego serwisu, a także stworzenie dedykowanego partnerowi kanału tematycznego.

Filmy są dostępne pod adresem: kinoplex.gazeta.pl

>> Czytaj też: VOD: Premiery Gutek Film w sieci


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31