KielceCom świętuje swoje pierwsze urodziny

PATRONAT MEDIALNY 05-03-2012, 08:12

Czas pędzi nieubłaganie, a KielceCom już w najbliższą środę, 7 marca, będzie świętować swoje pierwsze urodziny. W związku z tym na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy byli prelegenci, partnerzy, przyjaciele oraz stali bywalcy kieleckich spotkań. Również Dziennik Internautów, który od początku sprawuje patronat medialny nad KielceCom.

Spotkanie urodzinowe jest wyjątkowe i połączone będzie z KielceCom Lejdis – czyli barcampem zdominowanym przez kobiety, których w branży jest coraz więcej. Zbliżający się Dzień Kobiet jest okazją do prezentacji płci pięknej w branży. Wystąpią panie znane i lubiane, a wśród nich uczestnicy zobaczą:

  • Agnieszkę Lewandowską-Dziewięcką ze Startup School, która opowie o kobiecej stronie tego przedsięwzięcia, czyli o tym, jak dziewczyny robią startupy.
  • Ola Sitarska z MyGuidie postara się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego warto tworzyć technologiczny startup, będąc kobietą.
  • Z kolei Barbara Stawarz z InnovaWeb wystąpi z intrygującym tematem „Pudelek, blogerzy i ACTA. Ile społeczeństwa w społeczeństwie sieci?”.
  • Następna zaprezentuje się Agata Mazur, współwłaścicielka Applicake, która opowie o kreatywnych sposobach na zarządzanie w IT, tzw. The AppliWay.
  • Ostatnia wystąpi Zuzanna K. Filutowska, którą niektórzy mogą znać jako Platynę. Przybliży ona słuchaczom temat „Klastry i superkomputery w służbie nauki”.

Tuż po prezentacjach rozpocznie się część nieoficjalna spotkania, a w ramach niej – podsumowanie rocznej działalności, prezentacja planów na najbliższy rok, liczne konkursy z sympatycznymi nagrodami dla uczestników. Zaraz po nich pokaz tańca, a na after party poza rozmowami i tradycyjnymi formami rozrywki organizatorzy dzięki Onet.pl przeprowadzą turniej bilardu oraz kręgli dla uczestników. Zaś SpeedUp zadba, by nikt nie był głodny.

Data: 7 marca 2012 godz. 18:30
Miejsce: Klub Kosmos w Galerii Echo (ul. Świętokrzyska 20) poziom +2

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym konieczna jest rejestracja na stronie: http://kielcecom.pl/spotkania/kielcecom-lejdis/1-urodziny-kielcecom/179


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy