Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kiedy będzie przelew? Odpowiedzi udzieli Kiedykasa

27-05-2010, 06:19

Terminy wykonania przelewów pomiędzy bankami to dla wielu ich klientów niewiadoma. Transakcje w ramach tego samego banku najczęściej realizowane są w ciągu kilku minut, czasem godzin. Co jeśli chcemy przelać pieniądze do innego banku? Zaksięgowanie trwa znacznie dłużej. Nowe narzędzie internetowe Kiedykasa.pl pomaga internautom określić ten czas.

Kiedykasa.pl. to darmowe narzędzie przeznaczone dla firm i osób chcących określić termin, w jakim przelane środki pojawią się na koncie w konkretnym banku.

- Serwis Kiedykasa.pl powstał jako narzędzie na wewnętrzny użytek naszej firmy. Jednak pozytywne reakcje pierwszych użytkowników zachęciły nas do jego upublicznienia – mówi Szymon Czyż z firmy Nexonic, pomysłodawca serwisu. – Serwis ma charakter informacyjny. Jeśli uda nam się zbudować odpowiednio dużą grupę użytkowników, nie wykluczamy, że będziemy chcieli znaleźć reklamodawców, którzy będą mogli się w nim promować – dodaje.

Sposób, w jaki działa serwis, jest prosty. Opiera się na tabelach sesji systemu rozliczeniowego ELIXIR i tabelach sesji banków, ale także na analizie terminowości realizacji przelewów przez te instytucje. Podobnie działa aplikacja Kiedyforsa.pl na iPhone’a firmy Apple.

Kiedykasa.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Następny artykuł » zamknij

Apple przegania Microsoft