Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Już dostali ponad 50 000 zł na PolakPotrafi! Co zrobią z ponad 20 000 zł nadwyżki?

PATRONAT MEDIALNY 11-06-2015, 09:57

Pierwsza w Polsce platforma do tworzenia społecznościowych konkursów fotograficznych Shuttout.com zostanie ufundowana w serwisie PolakPotrafi 11 czerwca 2015. Oznacza to, że zbiórka przekroczyła zakładany przez twórców minimalny próg finansowy, potrzebny do rozwijania projektu - 30 tys zł. Wymaganą kwotę udało im się uzbierać dzięki wsparciu 180 osób w przeciągu 3 tygodni. Na koncie projektu pojawiło się jednak już ponad 50 tys. zł. Co twórcy zamierzają zrobić z pozostałą kwotą?

Przeznaczenie zebranych pieniędzy najlepiej ilustruje poniższy film YouTube:

 

Projekt można wspierać dalej na stronie:

https://polakpotrafi.pl/projekt/shuttout

Shuttout.com to miejsce dla wszystkich, którzy kochają robić zdjęcia i chcieliby docierać ze swoimi pracami do szerokiego grona odbiorców, uczestnicząc w konkursach fotograficznych.

Każdy, kto zarejestruje się w serwisie, będzie mógł stworzyć konkurs fotograficzny, w którym do zdobycia będą nagrody pieniężne uzależnione od wysokości wpisowego lub wziąć udział w już trwającym. W ramach takich konkursów nagradzane będą nie tylko najlepsze prace, ale też najbardziej aktywni użytkownicy dzielący się swoją wiedzą i użytecznymi wskazówkami.

Na organizacji zarobi także pomysłodawca konkursu. W regulaminie jest dla niego przeznaczone  10% uzbieranej kwoty.

Shuttout.com to serwis społecznościowy w każdym calu - twórcy zrezygnowali z modelu poszukiwania pieniędzy u inwestorów i zamiast tego wybrali platformę crowdfundingową PolakPotrafi.pl. Na pierwszy etap realizacji projektu potrzebowali 30 000 zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozbudowanie platformy, szybki rozwój i budowę zasięgu platformy.

W chwili obecnej dostępna jest wersja beta, na której zostały uruchomione pierwsze testowe konkursy. Zobacz stronę: http://shuttout.com.

Dziennik Internautów jest patronem medialnym projektu.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: inf. prasowa