Jubileuszowy odcinek Webshake.tv

PATRONAT MEDIALNY 24-02-2012, 18:37

W setnym, jubileuszowym odcinku Webshake.tv Dominik Szarek i Marcin Jaśkiewicz wspominają najważniejsze momenty w historii prowadzonego przez nich programu.

Pomysł na prowadzenie Webshake.tv narodził się pod koniec 2009 roku. Wtedy to Dominik i Marcin zaczęli nagrywać testowe odcinki programu. Oficjalne odliczanie nastąpiło jednak na początku 2010 roku, kiedy w sieci pojawił się pierwszy odcinek videocastu. Już kilka miesięcy później ekipa Webshake.tv otrzymała jedyną polską akredytację medialną na targi MIPTV 2010 w Cannes.

Wywiad z Dominikiem w DI: Chcemy docelowo tworzyć formaty interaktywne

Z każdym tygodniem wszystko nabierało tempa, a kolejne odcinki, nowe lokalizacje i rodzące się w międzyczasie pomysły zaowocowały między innymi współpracą z Vectra Media oraz powstaniem nowej platformy w marcu 2011. Obok programu Marcina i Dominika, znalazło się na niej 5 nowych propozycji, między innymi Mobzilla i The Geek Show. Wraz z rosnącą numeracją odcinka rosła popularność Webshake.tv. Prowadzący pojawiali się z kamerą na najważniejszych imprezach i konferencjach branżowych.

Od stycznia 2011 roku program Webshake.tv dostępny jest na platformie ISTV.

Obejrzyj poprzednie odcinki Webshake.tv

Obejrzyj inne programy telewizji internetowej ISTV


Źródło: ISTV
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy