Jegoego - kolejny serwis dla mężczyzn od Wirtualnej Polski

21-10-2009, 17:04

Zdjęcia glamour, artykuły o nowinkach ze świata nowych technologii, nowoczesne gadżety oraz samochody. To wszystko można zobaczyć w nowym serwisie Wirtualnej Polski, dedykowanym panom w przedziale wiekowym 18-35 lat.

Serwis jegoego.pl to strona przeznaczona głównie dla panów. Podzielono ją na cztery części. Dział „Gwiazdy” został w całości poświęcony najpiękniejszym, a przy tym najbardziej znanym kobietom świata. „Strefa intymna” to materiały o charakterze erotycznym. „Speed” przybliża użytkownikom świat najbardziej cenionych samochodów. Podstrona „Z klasa i kasą” to prezentacja tego, co designerskie i z najwyższej półki.

Jegoego.pl - strona główna
fot. - Jegoego.pl - strona główna
Strona wykorzystuje system powiązań międzyportalowych, dzięki czemu można w szybki sposób dotrzeć do innych witryn tematycznych Wirtualnej Polski. Twórcy jegoego.pl stawiają przede wszystkim na lekkość odbioru serwisu. Witryna ma bawić oraz relaksować. Można w niej odnaleźć soft erotykę, pojedynki gwiazd oraz wziąć udział w rankingu-zabawie „HOT 21 – najlepsze na Twoje Oko”. Biorący w niej udział kompletują jedyną w swoim rodzaju talię kart, złożoną… wyłącznie z dam.

Czy serwis zadowoli gusta płci męskiej? Na pewno przyczyni się do pobudzenia wyobraźni panów. Tylko czy same zdjęcia z krótkimi tekstami naprawdę mogą zadowolić tych najbardziej wymagających?


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy