Jakub Gierszał depcze po piętach mistrzyni świata

123people 12-04-2011, 20:45

Norweżka Therese Johaug jest najlepsza nie tylko w biegach narciarskich, ale i w rankingach popularności w sieci. Według wyszukiwarki 123people.pl informacji właśnie o niej najczęściej poszukiwali Polacy w marcu. Zaraz za Johaug - obiecujący aktor Jakub Gierszał z głośnej „Sali Samobójców”.

To przez Therese Johaug, narciarską mistrzynię świata na 30 kilometrów, norweski triatlonista Fredrik Mandt musiał zjeść swoje buty. Ugotowane z meksykańskim taco i ostrymi przyprawami skonsumował w obecności kamer „za karę” za przegrany z nią bieg narciarski.

Tuż za Johaug uplasował się nasz rodzimy młody talent – Jakub Gierszał. „Sala Samobójców”, gdzie wciela się w postać Dominika, którego życie załamuje się na skutek nieszczęśliwego połączenia problemów dorastania z bezlitosnymi możliwościami internetu, to najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy. Poza tym Jakub prezentuje się całkiem nieźle, więc możemy przypuszczać, że na jego marcowy tytuł drugiej najpopularniejszej osoby w sieci mocno pracowały panie.

Trzecie miejsce w rankingu zajął ukryty przez długi czas w cieniu popularnej i pięknej żony Maciej Taborowski. Zrobiło się o nim głośno, dopiero gdy Magda Mołek zdecydowała się wyjawić światu, że wzięła z Taborowskim ślub i będą mieli razem dziecko. Polscy internauci zapragnęli się dowiedzieć, kim jest wybranek pani Magdy, co natychmiast odczuło 123people.pl.

– Ranking popularności osób w sieci to swoisty barometr tego, co dzieje się w mediach i w internecie – mówi Ilona Grzywińska z 123people.pl. – Topowe tematy z życia kulturalno-politycznego mają bezpośrednie przełożenie na hasła wyszukiwane w sieci. Od razu widzimy, które wydarzenia najbardziej internautów interesowały, kto zdobył szacunek, wygłupił się lub po prostu wywołał zamieszanie medialne – dodaje Grzywińska. – Polaków najbardziej interesował w marcu sport i Therese Johaug. Dla porównania najpopularniejszą postacią w USA był Justin Beiber – mówi Grzywińska.

>> Czytaj także: Wyszukiwarka 123people zadowolona z debiutu w Polsce

Oto pierwsza dziesiątka marcowego rankingu 123people.pl najpopularniejszych osób w sieci:

  1. Therese Johaug – norweska biegaczka narciarska, mistrzyni świata w biegu na 30 km, ostra rywalka Justyny Kowalczyk
  2. Jakub Gierszał – wschodząca gwiazda polskiego kina, znany między innymi z „Sali Samobójców”
  3. Maciej Taborowski – mąż popularnej prezenterki telewizyjnej Magdy Mołek
  4. Grażyna Wolszczak – aktorka filmowa i teatralna, znana m.in. z Teatru Dramatycznego, Teatru Rozmaitości, Teatru Studio, a także z „Na wspólnej”, „Ja Wam pokażę” czy „Wiedźmina”
  5. Kamil Bednarek – finalista trzeciej edycji „Mam talent”, piosenkarz, lider zespołu reggae Star Guard Muffin
  6. Magdalena Protasiuk – żona pilota Arkadiusza Protasiuka, kapitana Wojska Polskiego, zmarłego tragicznie w katastrofie pod Smoleńskiem
  7. Ewa Bilan – żona Kamila Stocha, największej nadziei polskich skoków narciarskich po zakończeniu kariery przez Adama Małysza
  8. Jakub Wieczorek – aktor filmowy i telewizyjny, mogliśmy go zobaczyć między innymi w „Generale Nilu”, „Latarniku” oraz serialach „Czas Honoru” i „Hotel52”
  9. Maciej Musiał – polski aktor młodego pokolenia, znany z „Plebanii”, „Ojca Mateusza” i najnowszej „Rodzinki.pl”
  10. Monica Bellucci – włoska modelka i aktorka, ikona piękna i stylu, znana między innymi z filmów „Uczeń Czarnoksiężnika”, „Matrix Reaktywacja”, „Pasja”

>> Czytaj także: Znana wyszukiwarka ludzi startuje w Polsce


Źródło: 123people.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy