Jakie promocje dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu?

13-04-2012, 08:47

Wystartowała wzajemna sprzedaż usług i oferty specjalne Cyfrowego Polsatu oraz Plusa, obejmujące dodatkowe korzyści dla abonentów obu firm. Standardowe oferty partnerów będą dostępne w blisko 200 punktach sprzedaży każdej sieci, a benefity dla osób korzystających jednocześnie z telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz telefonu w ofertach Plus Abonament i Plus Mix - w całych sieciach sprzedaży obydwu firm.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 11 kwietnia br. wybrane punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu rozpoczęły sprzedaż telefonicznych ofert Plus Abonament, Plus Mix i Plus dla firm sieci Plus, a punkty sprzedaży Plusa zaoferowały usługi telewizyjne. W pierwszym etapie oferta ma być dostępna w około 200 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i blisko 200 punktach sprzedaży sieci Plus. W drugiej połowie roku wzajemna sprzedaż usług obejmie całe sieci sprzedaży obu firm.

W tym samym czasie klienci Cyfrowego Polsatu oraz Plusa będą mogli skorzystać z promocji kierowanych do osób korzystających aktualnie z produktów tylko jednej firmy lub posiadających już dwie usługi i przedłużających umowę na co najmniej jedną z nich. Jeśli konsument zdecyduje się na zakup obu usług, dostanie podwójne prezenty - zarówno od Cyfrowego Polsatu, jak i od sieci Plus. Dodatkowe korzyści wynikające z promocji są przyznawane tak długo, jak długo klient korzysta z usług obu firm.

Abonenci platformy, którzy jeszcze nie wybrali operatora sieci komórkowej bądź chcą go zmienić, mogą dołączyć do Plusa na nowych warunkach, zyskując podwójnie - oprócz benefitów wynikających ze standardowej oferty - do 100 minut co miesiąc na dodatkowe rozmowy w Plus Abonament lub do 8 zł do każdego minimalnego doładowania w Plus Mix.

Czytaj też: Cyfrowy Polsat i Polkomtel nawiązują współpracę

Dla klientów indywidualnych Plus Abonament oraz Plus Mix wybierających operatora telewizji Cyfrowy Polsat przygotował Filmowy Bon Plus o wartości do 40 zł. Przydzielany jest on w prezencie co miesiąc przez cały okres umowy i upoważnia do skorzystania z zasobów VOD Domowej Wypożyczalni zarówno "na telewizor", jak i "na komputer". Wielkość przyznanej kwoty zależy od tego, na jaki pakiet telewizyjny klient zawarł umowę. Rocznie nowy abonent Cyfrowego Polsatu może zyskać w ten sposób kilkaset złotych na usługi dodatkowe. Filmowy Bon Plus łączy się z pozostałymi promocjami dostępnymi w ramach VOD Domowej Wypożyczalni, takich jak "Pakiety VOD" czy "Pierwszy film za 1 zł".

Wystartowała też promocja dla klientów, którzy są uprawnieni do przedłużenia umowy z platformą i równolegle korzystają z usług telefonicznych w Plusie. W takiej sytuacji mogą oni liczyć na dodatkowy pakiet minut w ofercie Plus Abonament lub ekstra kwotę do wykorzystania w ofercie Plus Mix.

Kolejna oferta promocyjna jest kierowana do grupy klientów, którym kończy się umowa w sieci Plus i są abonentami pakietu telewizyjnego w Cyfrowym Polsacie, a jednocześnie nie są zainteresowani zakupem nowego aparatu telefonicznego za złotówkę. Zamiast nowego sprzętu w promocyjnej cenie mogą otrzymać Bon Rabatowy o wartości do 60 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane usługi telewizyjne Cyfrowego Polsatu, w tym pakiety dodatkowe, Multiroom czy filmy z VOD Domowej Wypożyczalni. Bon jest przyznawany co miesiąc przez kolejnych 12 miesięcy, a jego wartość zależy od rodzaju taryfy i wielkości abonamentu opłacanego w Plusie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy