Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jak zarabiać na grach i aplikacjach mobilnych?

PATRONAT MEDIALNY 17-04-2012, 06:33

30 maja w Warszawie odbędą się warsztaty, których celem jest zapoznanie uczestników z różnorodnymi metodami zarabiania na rynku mobilnym - pokazanie i porównanie najbardziej optymalnych mechanizmów spieniężania aplikacji na urządzenia mobilne. Czytelnicy DI mogą skorzystać z 50% zniżki.

Przyjrzymy się dokładniej najbardziej popularnym sklepom z aplikacjami mobilnymi (Apple App Store, Android Market, Samsung Apps), omówimy ich strukturę, proces rejestracji oraz wskażemy cechy specyficzne dla każdego z nich, których odpowiednie wykorzystanie pozwoli uzyskać optymalne dochody - zapowiadają organizatorzy szkolenia.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się ponadto, jak wykorzystać mikropłatności, którego dostawcę reklam wybrać i w jaki sposób promować swoje aplikacje, by osiągnęły dziesiątki tysięcy ściągnięć.

Szkolenie poprowadzi Piotr Stalewski - absolwent informatyki na Politechnice Warszawskiej czynnie działający na rynku aplikacji mobilnych od 2007 roku, wyróżniany w międzynarodowych konkursach na aplikacje mobilne organizowanych m.in. przez Nokię (2007) czy Google (ADC2 2009). Doświadczenie zdobywał między innymi podczas studiów w Danii oraz w międzynarodowych firmach związanych z rynkiem mobilnym (Opera Software), a także pisząc i publikując własne aplikacje dla różnych platform (Symbian, J2ME, Android, iOS). Posiada rozległą wiedzę z zakresu marketingu, promocji i brandingu mobilnego, mobilnych interfejsów użytkownika, mechanizmów „monetyzacji” na dostępnych platformach mobilnych. Z powodzeniem utrzymuje się ze sprzedaży własnych aplikacji mobilnych, współtworząc firmę Evil Indie Games. Prywatnie pisarz i pasjonat fotografii.

Warsztaty są przeznaczone dla programistów - zarówno początkujących, rozważających przygodę z rynkiem mobilnym, jak i doświadczonych, którzy chcą zoptymalizować zyski ze spieniężania swoich produktów. Sporo mogą na nich zyskać także ludzie biznesu zainteresowani rynkiem mobilnym i jego finansowym potencjałem.

Warsztaty odbędą się 30 maja w godz. 10-18 w Warszawie. Koszt szkolenia wynosi 900 zł + 23% VAT. Czytelnicy Dziennika Internautów mogą jednak skorzystać z 50% zniżki.

Więcej informacji na stronie: http://clever-point.pl/szkolenia-i-warsztaty/warsztaty/warsztaty-jak-zarabiac-na-grach-i-aplikacjach-mobilnych/491/

Zobacz: Warsztaty z projektowania aplikacji mobilnych na platformę Android


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik